5 lutego, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Stopa bezrobocia w Polsce nie zmieniła się w listopadzie

HR

Zdjęcie autorstwa Fizkesa / Shutterstock.com

Stopa bezrobocia w Polsce wyniosła w listopadzie 5,1%, czyli tyle samo co w październiku, oszacowała we wtorek minister rodziny i polityki społecznej Marlina Małek.

Rząd podał, że pod koniec listopada w całym kraju bez pracy było około 801 500 osób, w porównaniu z 97 300 rok wcześniej.

Stopa bezrobocia w Polsce wyniosła w październiku 5,1%, czyli tyle samo, co we wrześniu, podał Główny Urząd Statystyczny (GUS) w zeszłym miesiącu.

Wspieraj Budapest Business Journal

Budowa branży dziennikarskiej godnej tej nazwy jest kosztownym przedsięwzięciem. Od 27 lat wydawcy, redaktorzy i reporterzy Budapest Business Journal starają się dostarczać wiadomości biznesowe, które działają, informacje, którym można zaufać, prawdę, dokładność i bez strachu i przychylności.

Firmy wydawnicze na całym świecie mają trudności ze znalezieniem modelu biznesowego, który pozwoliłby im na dalsze doskonalenie się bez uszczerbku dla wyników. Niedawno niektórzy eksperymentowali z pomysłem zaangażowania swoich najważniejszych interesariuszy, czytelników.

Chcemy dać taką samą możliwość naszym czytelnikom. Chcemy zaprosić Cię do pomocy w dostarczaniu wysokiej jakości magazynu biznesowego, którego potrzebujesz. Naciśnij nasz przycisk Support BBJ i możesz wybrać, ile i jak często przesyłasz nam swoje datki.

READ  Polska kupuje dwa satelity szpiegowskie od Airbusa