19 kwietnia, 2024

Steve Curry z Warriors leci nad tacą kelnera pod koniec pierwszej połowy przeciwko Mavericks

Gwiazda Warriors Steve Curry leci na tacę z piwem barmana na boisku tuż przed przerwą przeciwko Dallas Mavericks 22 maja 2022 r.

Świergot

Barman na korcie przypadkowo odtworzył słynną scenę z „Ogranicz swój entuzjazm” i zachwiał się żołnierze złotego Stanu gwiazda Steve curry Na zakończenie pierwszej połowy trzeciego meczu finałów Konferencji Zachodniej.

Po tym, jak Curry próbował obronić rzut za trzy punkty napastnika Mavericks, Reggie Bullock, zaczął biec w kierunku kosza swojej drużyny. Ale zanim zdążył dotrzeć na tę stronę dziedzińca, upadł na ziemię. Carrie natknęła się na tacę kelnera z piwem – jak na ironię po tym, jak barman próbował ją usunąć z drogi, być może dla bezpieczeństwa – i początkowo powoli wstawała, ale szło już dobrze, gdy zaczął iść do szafki. Pokój.

Wielu widzów natychmiast wezwało plik Odcinek programu HBO „Ogranicz swój entuzjazm” Postać Larry’ego Davida wyprostowała nogi podczas meczu Lakersów, podczas gdy Shaquille O’Neal szedł w dół boiska, a wielki człowiek z Los Angeles potknął się. O’Neal również odniósł się do tej sceny podczas pierwszej połowy wersji demonstracyjnej tej gry i zażartował, że sprzedawca powinien zejść z drogi, ponieważ nikt nie chce tak bardzo precla.

Oczywiście, w przeciwieństwie do odcinka telewizyjnego, Carey zdołał wydostać się z tej katastrofy bez poważnej kontuzji kolana.

Curry mógł się śmiać, gdy Warriors wygrali dziewięcioma punktami, co dało im prowadzenie 3-0. „Do przerwy było 30 sekund” – powiedział. „Zamawiasz drinka, po prostu poczekaj do przerwy. Nie wiem, dlaczego musieli go wtedy dostarczyć. Na szczęście było dobrze. Ten facet wykonywał swoją pracę, więc mam nadzieję, że dostanie świetny napiwek. „

READ  Puka Nacua z Rams umacnia status OROY, zbliżając się o kilka centymetrów do debiutanta