3 lipca, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Stephen Colbert ma potencjał, by „powtórzyć” COVID — The Hollywood Reporter

Stephen Colbert ma potencjał, by „powtórzyć” COVID — The Hollywood Reporter

Późny pokaz Zatrzymaj się ponownie, podczas gdy gospodarz Stephen Colbert Zajmuje się tym, co może być „powtórzeniem” COVID-19.

Oficjalne konto CBS na Twitterze napisało w poniedziałek na Twitterze: „Stephen ma objawy zgodne z nawracającym COVIDem. Ze względu na szczególną ostrożność wobec swoich pracowników, gości i fanów będzie w izolacji przez kilka dodatkowych dni. The Late Show nie będzie nagrywać nowego odcinki do odwołania.”

Colbert pierwszy Testowany pozytywnie Złapał wirusa 21 kwietnia i musiał odwołać następny odcinek. „Zasadniczo czuję się dobrze – jestem wdzięczny za wsparcie i wsparcie” – pisał wówczas w mediach społecznościowych. Kilka dni później powiedział widzom, że jego objawy obejmowały „poważne przeziębienie” i że jego doświadczenie z wirusem „nie było przyjemne”.

Kilka dni później lider zespołu Colbert Jean-Baptiste uzyskał pozytywny wynik testu i był nieobecny Późny pokaz I musiało być Odwołanie premiery filmu Symfonia amerykańska W Carnegie Hall.

Dodatkowi gospodarze późną nocą, którzy niedawno uzyskali pozytywny wynik testu na obecność wirusa, to James Corden, Seth Myers i Jimmy Kimmel, którzy zwerbowali Mike’a Berpiglię do wypełnienia, gdy wyzdrowieje. Dziś Współprowadząca, Savannah Guthrie, uzyskała pozytywny wynik testu Drugi raz W piątek zostali zmuszeni do odosobnienia w święto Dnia Matki.

READ  Sąd Najwyższy odrzuca wniosek o ponowne skazanie Billa Cosby