19 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Stadion Broncos: Straż pożarna w Denver gasi poważny pożar

Stadion Broncos: Straż pożarna w Denver gasi poważny pożar

„Niewielki pożar, który miał miejsce na placu budowy w pobliżu East Club Lobby w Empower Field w Mile High, został opanowany przez Denver_Fire. Ten obszar stadionu został szybko ewakuowany jako środek ostrożności i nie było żadnych obrażeń” Empower Field w Mile High powiedział w tweecie.

Straż pożarna opublikowała na Twitterze kilka zdjęć, na których widać duże płomienie pochłaniające siedzenia i gęsty czarny dym na głównym stadionie miasta. Denver Broncos. Kolejny szary dym pojawia się, gdy woda uderza w ogień.

Greg Bexley, rzecznik straży pożarnej w Denver, powiedział, że był to „poważny pożar”, który spalił to, co oszacował na co najmniej 1000 stóp kwadratowych.

„Spryskiwacze próbowały zatrzymać pożar, ale strażacy musieli dokończyć gaszenie. Po naszym przybyciu znaleziono ciężkie pożary i dym” – napisała na Twitterze Straż Pożarna w Denver.

CNN KCNC Wspomniałem, że dym ze stadionu widać z daleka.

Przyczyna pożaru jest nieznana, zgodnie z kanałem straży pożarnej na Twitterze.

Na boisku miało miejsce wydarzenie, powiedziała Bexley, ale to było na drugim poziomie. Myślano, że może tam być nawet 100 osób.

Obiekt został otwarty w 2001 roku w sąsiedztwie dawnego toru o nazwie Mile High Stadium. Przeszedł kilka zmian nazwy z powodu umów sponsorskich i został przemianowany na Empower Field w Mile High w 2019 roku.

CNN skontaktowało się z Broncos, aby uzyskać więcej informacji na temat pożaru.

według Harmonogram zamieszczony jest na stronie stadionukolejnym wydarzeniem w obiekcie jest Monster Trucks Show 23 kwietnia.
READ  Mike Matheny nie wróci do rodziny królewskiej