10 czerwca, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Stabilna aktualizacja dla Galaxy S22 Android 13 One UI 5 we Włoszech

Stabilna aktualizacja dla Galaxy S22 Android 13 One UI 5 we Włoszech

Modernizacja: Wygląda na to, że wydanie One UI 5.0 i Androida 13 we Włoszech było przypadkowe, ponieważ nie ma zbyt wielu dowodów na rozpowszechnienie w tym kraju. Zapewniamy jednak, że wpuścimy Cię, gdy aktualizacja publiczna zostanie faktycznie wydana.

Oryginalna historia przedstawia się następująco:

Samsung ma Wydano pięć wersji beta od One UI 5.0 do Galaxy S22i uczynił to oficjalnie podczas przemówienia SDC 2022, że to zrobi Wydaj stabilną wersję One UI 5.0 Pod koniec tego miesiąca. Podobno południowokoreańska firma wydała stabilną aktualizację dla Galaxy S22.

według kilka raportówSamsung wypuścił stajnię Androida 13 Uaktualnij do Galaktyka S22A Galaxy S22 +a Galaxy S22 Ultra Wraz z końcem wersji oprogramowania BVJ4. Wygląda na to, że aktualizacja została wydana we Włoszech, kraju, w którym One UI 5.0 Beta nie zostało jeszcze wydane. Musimy jeszcze uzyskać dalsze potwierdzenie w tej sprawie.

Jeśli jesteś użytkownikiem smartfona z serii Galaxy S22 we Włoszech, możesz sprawdzić dostępność aktualizacji Androida 13 na swoim urządzeniu, przechodząc do Ustawienia » aktualizacja systemu i podsłuchiwanie Ściągnij i zainstaluj. Gdy oprogramowanie sprzętowe będzie dostępne w naszej bazie danych, zaktualizujemy ten artykuł i będziesz mógł zaktualizować oprogramowanie ręcznie.

SAMSUNG może zwolnić stajnię Jeden interfejs użytkownika 5.0 Aktualizacja do serii Galaxy S22 na innych rynkach europejskich jest już niedługo. Tak czy inaczej, spodziewaj się, że stabilna aktualizacja Androida 13 zostanie wydana na większej liczbie rynków przed końcem tego miesiąca. Spójrz na wszystkie funkcje One UI 5.0 w poniższym filmie.

SAMSUNGGalaktyka S22

Zdjęcie + Galaxy S22

SAMSUNGGalaxy S22 +

Zdjęcie Galaxy S22 Ultra

SAMSUNGGalaxy S22 Ultra