19 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Sprytny jak lis: Ford Mustang 2024 ma ukrytą funkcję odrzutu

Sprytny jak lis: Ford Mustang 2024 ma ukrytą funkcję odrzutu

NowaMożesz teraz słuchać artykułów Fox News!

Zakręć bałwana waniliowego!

2024 Ford Mustang Zaprezentowany na Detroit Auto Show, jest najnowocześniejszą i najbardziej zaawansowaną technologicznie wersją szacownego muscle cara, jaki kiedykolwiek zbudowano, ale ma bardzo starą przewagę.

Siódma generacja Mustanga Wyposażony w dwa cyfrowe ekrany systemu informacyjno-rozrywkowego i zestaw wskaźników, które są zasilane przez oprogramowanie Unreal Engine i mogą być konfigurowane zgodnie z gustami kierowcy.

Będą również mogli ulepszyć je za pomocą nowej grafiki i skórek, ale samochody mają fabrycznie załadowany projekt z pojedynczym odbiciem.

FORD MUSTANG CIEMNY KOŃ JEST PIĘKNY

Ford Mustang 2024 posiada w pełni cyfrową tablicę przyrządów.
(twierdza)

Jest to drugi zestaw wskaźników zaprojektowany tak, aby przypominał podwójne wskaźniki analogowe, które można znaleźć w samochodach trzeciej generacji „Fox Body” z lat 1987-1993, uwiecznionych w Piosenka Vanilla Ice „Rollin’ In My 5.0”. Fox to nazwa platformy, na której opierał się Mustang, która została udostępniona kilku modelom, w tym Fairmont, Granada i Mercury Capri.

Ekran jest bardziej inspirowany oryginałem niż kopią, ale zawiera czerwony haczyk przy znaku 55 mil na godzinę, który był wymagany w dniach przed podniesieniem krajowego ograniczenia prędkości.

Fox Body Skin ma zielone podświetlenie.

Fox Body Skin ma zielone podświetlenie.
(twierdza)

Można go również ustawić w tryb nocny, który symuluje zielone podświetlenie, co przywróci na czas każdego, kto posiada oryginał.

tak zimno? Magazyny Forda w stylu lód z lat 90. BIAŁE MUSTANG

Ford sprzedał ponad 2,6 miliona Mustangów Focus Body Podczas całej swojej kariery w latach 1979-1993, która była najdłużej działającą generacją modelki.

2024 Mustang V-8 ma tę samą pojemność skokową 5 litrów, co Fox Body.

2024 Mustang V-8 ma tę samą pojemność skokową 5 litrów, co Fox Body.
(twierdza)

Mustang 2024 ma jeszcze jedną wspólną cechę z nadwoziem Foxa. Jego 5.0-litrowy silnik V-8, ale o mocy 500 koni mechanicznych, jest dwa razy mocniejszy niż jego poprzednik.

READ  Peloton rezygnuje ze wsparcia Apple Watch GymKit

KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ ​​APLIKACJĘ FOX NEWS

Wraz ze skórą lisa, Poinformuj Ford Focus News Digital Dodatkowe dane dotyczące dziedzictwa zostaną przesłane w przyszłości.