3 lipca, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Sony udostępnia listę Play Sale Deal Days w PS Store przed jutrem

Sony udostępnia listę Play Sale Deal Days w PS Store przed jutrem

gigant Sklep Playstation Wyprzedaż Days of Play rusza jutro, a Sony ujawniło wybór gier na PS5 i PS4, które tymczasowo obniżą ceny. gry takie jak LEGO Gwiezdne wojny: Saga SkywalkerI światło śmierci 2I Ratchet and Clank: Rift Apart Będzie częścią promocji. Wydaje się jednak Zakazany horyzont na zachód I Gran Turismo 7 został wykluczony. A przynajmniej żaden z nich nie znajduje się na dzisiejszej liście. Na pewno będziemy wiedzieć jutro.

Inne gry na PS5 i PS4 objęte wyprzedażą będą: Far Cry 6I Film Cyberpunk 2077I Drut duchów: TokioI Hitman 3I Red Dead Redemption 2. Chociaż firma Sony nie dołączyła żadnych cen do swojego początkowego wykazu, Kliknij ten link Aby sprawdzić pozostałe tytuły części promocji.

zakończyć Playstation Direct stronie internetowej, będzie można również skorzystać z oferty na kontrolery PS5 DualSense i fizyczne kopie gry Ratchet & Clank: Rift Apart, Sackboy: Wielka przygodaI Nasza ostatnia: część drugai PS VR Marvel’s Iron Man VR Pakiet. Co więcej, sprzęt na PlayStation Sklep będzie oferował 20-procentową zniżkę na towary oraz oferty w wybrane dni tego tygodnia. Wszystkie te wyprzedaże, czy to w PS Store, czy w sklepach internetowych, będą dostępne do 8 czerwca 2022 roku.

Zajrzyj do nas jutro rano, aby uzyskać więcej informacji o Dniach Wyprzedaży w PS Store, kiedy będziemy mieć wszystkie ceny do udostępnienia. Co masz nadzieję kupić tanio? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

READ  Druga darmowa aktualizacja Metroid Dread jest już dostępna, oto pełne informacje o aktualizacji