12 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Sonny Gray z Minnesota Twins i Zack Greinke z Kansas City Royals zaczynają od kontuzji

Sonny Gray z Minnesota Twins i Zack Greinke z Kansas City Royals zaczynają od kontuzji

Minneapolis – Bliźniaczki Sony szary I rodzina królewska Zack Greenk Niedzielny mecz opuścili z powodu kontuzji, pozostawiając swoje zespoły zastanawiające się, ile czasu każdy z nich zmarnuje.

Gray unosił się i był wspierany przez Jiu OrchilaHomer zrobił trzy przejazdy, zanim odszedł na siódmym miejscu z powodu bólu w prawej klatce piersiowej podczas niedzielnego zwycięstwa bliźniaków 7-3 nad Royals.

Rocco Baldeli, menadżer bliźniaków, powiedział, że Gray przez kilka wyciągów czuł „lekki ucisk w klatce piersiowej”. Grey po meczu wykonywał rezonans magnetyczny i nie rozmawiał z reporterami.

Baldeli powiedział, że zespół nauczy się więcej w nadchodzących dniach i że Gray pojedzie z zespołem do Detroit.

„Przeważnie to nie było coś, co próbował osiągnąć” – powiedział Baldeli. „W tym momencie musi wyjść. Nie da się tego obejść.

Grinke (0-4) oddał pięć przejazdów, sześć uderzeń i dwa razy w czterech inningach.

– Kiedy wyszedł, nie wiedzieliśmy, że ma problem z przedramieniem – powiedział trener z Kansas City Mike Matheny. „Więc było to prawdopodobnie coś, z czym mógł być od samego początku i nie byliśmy tego świadomi. Ale niestety, obszar łokcia, obszar zginaczy nie radził sobie dobrze”.

Greinke ma ERA 5,05 i pozwolił na co najmniej pięć zdobytych przejazdów w trzech z ostatnich czterech startów po tym, jak nie stracił więcej niż trzech w żadnym z pierwszych sześciu.

Gray (3-1) pozwolił na dwa trafienia i wycofał się na 14. miejscu z rzędu, zanim piosenka Andrew Benintende znalazła się na siódmym miejscu. Z liczbą 3-1 Bobby Witt Jr.. Kansas City prosząc o recenzję wideo, aby spróbować uzyskać mocne wezwanie, Baldeley i trener lekkoatletyki wspięli się na wzgórze, a Gray wydawał się próbować naciągnąć mięsień w pobliżu ramienia.

„Tylko na szczycie bieli w całym meczu, trochę ich to zabrało, przegapili kilka nietoperzy, wszystko, co chcesz zobaczyć” – powiedział Baldeli. „To był dla niego kolejny świetny początek. To zabawne. Jest tam jak mały buldog. Podchodzi do nich. Był tak słodki, że musieliśmy go zdjąć”.

READ  Raport z ostatniego meczu - Afganistan vs Australia, mecz 39 2023/24

Szary został zastąpiony przez Griffin JackKto przeszedł mokry i pozwolił? MG MelendezPodwójne RBI.

Gray nie chodził dużo i trafił cztery, a jego ERA spadła do 2,41 w swoim pierwszym sezonie w Minnesocie. Pozwolił na pięć przejazdów 5 maja, aby zacząć pokonywać 27 inningów po tym, jak wyzdrowiał po naciągnięciu ścięgna podkolanowego podczas drugiego startu.