28 września, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Solium Infernum to wielka gra strategiczna na PC, której akcja toczy się w piekle

Solium Infernum to wielka gra strategiczna na PC, której akcja toczy się w piekle

Zdjęcie artykułu Solium Infernum to wielka gra strategiczna osadzona w piekle

obrazek: Piekielne Solium

Znam wielu ludzi, którzy powiedzieliby, że świetna kolekcja gier strategicznych Gdziekolwiek To byłoby piekło, ale ci ludzie nie wiedzą, czego tracą.

Piekielne Solium Ogłoszona z dnia na dzień kolejna gra League of Geeks, Zespół za wieloletnim i bardzo dobrym ermelo. Jego oficjalny opis brzmi:

Przygotuj się na Solium Infernum, wielką grę strategiczną o polityce, intrygach i zdradzie, osadzoną w niesamowitej Hell Arenie.

Jako potężny upadły wódz, nikczemni władcy Piekielnego Królestwa Piekieł, jesteś pretendentem do Piekielnego Tronu – utrata potężnego majestatu ciemności i szalona rada domaga się jego zastąpienia. Dowódź hordami grozy, rekrutuj bohaterskich bohaterów, rzucaj złowrogie rytuały i pokonaj rywali, aby stać się nowym Mrocznym Majestatem Piekła.

„Wielka gra strategiczna” to coś takiego Królowie krzyżowcówtytuł, w którym gracz musi robić różne rzeczy na czele frakcji, od zarządzania gospodarką po poruszanie się wojska do radzenia sobie z intrygami politycznymi. Więc wyobraź sobie to tutaj Konkurujesz, by być nowym Majestat Wielkiej Ciemności.

już teraz Zabawna część: to nie jest zupełnie nowa gra! Jest to raczej próba oddania sprawiedliwości jednej z najciekawszych, choć również niedocenianych gier strategicznych ostatnich piętnastu lat. Projektant Vic Davis, znany również jako Cryptic Comet Piekielne Solium w 2009 (Jego strona wciąż tam jest i możesz nawet pobrać jej wersję demonstracyjną) i wyglądało to tak:

Zdjęcie artykułu Solium Infernum to wielka gra strategiczna osadzona w piekle

obrazek: Piekielne Solium

Armello’s take, meanwhile, looks like this:

Image for article titled Solium Infernum Is A Grand Strategy Game Set In Hell

Image: Solium Infernum

If you’re noticing similarities between the above screenshot and Armello, that’s no coincidence. League of Geeks boss Trent Kusters Powiedziałem jej GI.biz ten który „[Solium Infernum] Był wielką inspiracją dla Armillo. Więc to prawdziwy zaszczyt. Znaliśmy cię [Davis] przez lata. A kiedy my [thinking] „Co zamierzamy zrobić w naszej następnej grze”, Tai Carey — współzałożyciel — powiedział: „Zróbmy to, porozmawiajmy z nim”.

Davis –który wydaje się już nie projektować gier i Teraz sprzedaje ciasto, które świetnie wygląda– League of Geeks wygasła „Uzyskaj” w ten sposób własność intelektualną „Przeszedł” Pochodnia 'dla australijskiego studia, które ma nadzieję Piekło podstawowe doświadczenie (Co doprowadziło do tej wspaniałej serii papierowy pistolet na kamień stary) po jej przeformułowaniu znajdują szersze i bardziej doceniane grono odbiorców oraz Dostałem nową warstwę farby.

Gra będzie miała premierę na platformie Steam w 2023 roku, a filmowy zwiastun możecie obejrzeć poniżej:

Solium Infernum – oficjalny zwiastun filmowy

READ  Nowy duży błąd bezpieczeństwa w Google Chrome: musisz jak najszybciej zaktualizować przeglądarkę