30 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Solans chroni późno polski dysk

Solans chroni późno polski dysk

Solans początkowo pojawił się na imprezie Volkswagenem Polo GTI R5, co doprowadziło go do zwycięstw na początku sezonu Faff i Rally Islas Canaries.

Kierowca, który nie miał pieniędzy, miał problemy finansowe przed zawodami, co oznaczało, że miał bardzo małe szanse na start.

Przez 24 godziny pracował nad zawarciem umowy, aż wreszcie dziś (wtorek) potwierdził, że będzie przygotowany przez polski zespół KOWAX Racing, z i20 N Rally2 w Mikołajkach wspieranym przez Hyundaia.


Polo odniosło wielki sukces

„To było kilka szalonych dni” – przyznał Solans, pokonując prezydenta mistrzostw, Efrena Lorenę, pięcioma punktami.

„Problemem dla mnie jest to, że skoro jestem normalnym facetem, to wiem, że nie mogę korzystać z mojego banku i wszystkich pieniędzy w kieszeni. Wiem, że mogę to wykorzystać dla Polski, ale po tym nie mam szans przejdź do następnych czterech wydarzeń.

„Więc wiem na pewno, że bez wsparcia przez cały sezon nie będę w stanie kontynuować. Będę pracował do końca, dopóki Hyundai nie otrzyma wsparcia, dlatego kontynuujemy”.

„Na razie uzgodniliśmy również kontrakt z tą drużyną dla Raleigh Ligaja. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że znów będziemy rywalizować i mamy okazję walczyć o mistrzostwo zamiast odchodzić” – dodał.

Hiszpan będzie jeździł Hyundaiem i20 N jak powyżej

Szanse na Solans na pewno wzrosną w czwartej rundzie. Chociaż i20 N Rally2 nie był całkowicie obcy Hiszpanom, nie jeździł z zeszłorocznej rundy kwalifikacyjnej Rajdu Węgier.

READ  Polskie Badanie Ludności i Gospodarki 2021: UE okrzyknięta czempionem wzrostu UE w 2019 r., Polska doświadczyła znacznych spadków gospodarczych w 2020 r.

„Wtedy nie mogliśmy wystartować rajdu z powodu problemu z elektrycznością” – wspominał. „Zrobiłem tylko kilka kilometrów, ale było w porządku, samochód był dla mnie nowy i nie startowałem w nim.

„Polska jest dla mnie jednym z najlepszych rajdów sezonu, bo płynie tak szybko. Wiem, że potrafimy dobrze, musimy zobaczyć, jak bardzo cieszymy się, że zmieścimy się do samochodu. bardzo trudny czas, ale dostarczymy wszystko, co w naszej mocy.

  • Pełna relacja z Rajdu Polski dostępna na żywo w WRC + TutajKażdy etap, na którym się odbywa, zawiera ważne wywiady, reportaże i analizy eksperckie z parku telewizyjnego i serwisowego.