30 marca, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Siły PH zremisowały z Polską na Olimpiadzie

Filipiny kontynuowały swoje wielkie skalpowanie, remisując piątą Polskę 2-2 w siódmej rundzie w piątek wieczorem na 44. Światowej Olimpiadzie Szachowej w Chennai w Indiach.

Arcymistrz (GM) Marc Paragwaj odniósł oszałamiające zdenerwowanie tytułowego mistrza Pucharu Świata i światowego nr 18 Jana-Kristysztofa Dudy, odnosząc prawdopodobnie jedno ze swoich największych dotychczasowych zwycięstw.

GM Banjo Barcenilla zremisował z Super GM Kakbarem Biorunem na drugiej szachownicy, co dało 14 miejsce filipińskim graczom wspieranym przez Philippine Sports Authority z 10 punktami meczowymi na 18 miejscu.

Naród zremisował po tym, jak GM John Paul Gomez zremisował z GM Wojciechem Morandą na trzeciej szachownicy.

To dobrze, że Paragwaj uratował imponujący wynik przeciwko drużynie, która ma imponującą średnią ocenę 2654 wobec krajowej normy 2451.

Otrzymuj najnowsze wiadomości


Dostarczone do Twojej skrzynki odbiorczej

Zapisz się na codzienne biuletyny The Manila Times

Rejestrując się za pomocą adresu e-mail, potwierdzam zapoznanie się i akceptację Warunków świadczenia usług oraz Polityki prywatności.

To już trzeci raz, kiedy dwie pierwsze duże ryby złowiły dwie pierwsze, kosztem Szwecji w piątej rundzie we wtorek 2,5-1,5 i Izraela w kolejnej rundzie 2-2.

Teraz Filipiny mają nadzieję dodać kolejną do swojej rosnącej listy ofiar, gdy mierzą się z fantazyjnymi Grekami w ósmej rundzie w czasie prasy.

W kategorii kobiet Filipińczycy odzyskali pozycję, wygrywając z niesklasyfikowanymi Boliwijczykami 3,5-0,5 zwycięstwami WGM Janelle Mae Frena oraz Marie Antoinette San Diego i Kaylan Joy Mortido na deskach jeden, dwa i cztery. WIM na pokładzie numer dwa jest rysowany przez Johna Jodylina Fronda.


READ  Portland Design do współpracy z konsorcjum Foster+Partners przy węźle transportowym Central Port Kommunikaszyn w Polsce