26 września, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Sieci Palo Alto i nie tylko

Sieci Palo Alto i nie tylko

Tablice przed siedzibą Palo Alto Networks w Santa Clara w Kalifornii, Stany Zjednoczone, w czwartek 13 maja 2021 r.

David Paul Morris | Bloomberg | Obrazy Getty

Sprawdź firmy, które znalazły się na pierwszych stronach gazet po czwartkowym dzwonku:

Zastosowane materiały – Udziały materiałów stosowanych spadły o ponad 2% po tym, jak producent chipów podał kwartalne wyniki, które nie były zgodne z szacunkami analityków. Firma zarobiła 1,85 USD na akcję przy przychodach w wysokości 6,25 mld USD. Według Refinitiv analitycy spodziewają się zysku w wysokości 1,90 USD na akcję przy przychodach w wysokości 6,38 mld USD. Dochody i wytyczne dotyczące przychodów firmy Applied Materials w bieżącym kwartale nie odpowiadały szacunkom StreetAccount. Dyrektor generalny Gary Dickerson powiedział, że firma jest „ograniczona przez bieżące problemy z łańcuchem dostaw”.

Sieci Palo Alto Akcje firmy zajmującej się cyberbezpieczeństwem wzrosły o 10% w wyniku lepszych niż oczekiwano wyników kwartalnych. Firma Palo Alto Networks odnotowała zysk na akcję w wysokości 1,79 USD przy przychodach w wysokości 1,39 mld USD. Analitycy ankietowani przez Refinitiv spodziewali się zysku w wysokości 1,68 USD na akcję przy przychodach w wysokości 1,36 mld USD. Firma opublikowała również wyższe niż oczekiwano prognozy dotyczące zysków i przychodów za czwarty kwartał roku podatkowego.

Sklepy Ross Domy towarowe Ross spadły o ponad 18% po tym, jak sprzedawca odnotował przychody w pierwszym kwartale, które były mniejsze niż oczekiwali analitycy. Zysk firmy na akcję i prognozy dotyczące sprzedaży w tym samym sklepie za drugi kwartał również nie zostały oszacowane. „Po lepszym niż planowano rozpoczęciu na początku okresu sprzedaż w pozostałej części kwartału była słabsza” – powiedziała Barbara Rentler, dyrektor generalna firmy.

tarasy zewnętrzne Akcje Deckers Outdoor wzrosły o ponad 12% po tym, jak firma odnotowała zysk w wysokości 2,51 USD na akcję przy przychodach w wysokości 736 mln USD. Te wyniki przekroczyły szacunki Refinitiv, które wynoszą 1,32 USD na akcję przy sprzedaży na poziomie 639 mln USD. Całoroczne prognozy dotyczące przychodów firmy również były powyżej oczekiwań.

READ  Bogatsi Amerykanie żyją od wypłaty do wypłaty po gwałtownej inflacji

VF . firma Akcje VF Corp wzrosły o ponad 3% po tym, jak firma odzieżowa podniosła całoroczną prognozę zysków. Firma spodziewa się zysku w wysokości od 3,30 USD na akcję do 3,40 USD na akcję w roku podatkowym 2023. Jest to wzrost w porównaniu z wcześniejszymi prognozami 3,20 USD na akcję.