21 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Shazam!  Wrath of the Gods otwiera się za 30 milionów dolarów – The Hollywood Reporter

Shazam! Wrath of the Gods otwiera się za 30 milionów dolarów – The Hollywood Reporter

Kino DC i New Line Shazam! Gniew bogów Jest obrazem superbohatera, którym gardzi.

Film otworzył się z ponurą kwotą 30,5 miliona dolarów w 4071 kinach w kraju, znacznie mniej niż jego debiutancki debiut w wysokości 53,5 miliona dolarów w kraju. Shazam! W 2019 r. bez uwzględnienia inflacji.

To jeden z najgorszych startów dużego filmu o superbohaterach w Hollywood, a także jeden z najgorszych filmów w Kinowym Uniwersum DC, w tym tych, które wyszły na ekrany w czasie pandemii. Gniew bogów Produkcja przed wprowadzeniem na rynek kosztowała co najmniej 110 milionów dolarów.

Za granicą były złe wieści Gniew bogów Otwarto go na zaledwie 35 milionów dolarów z 78 rynków – w tym bombardowanie w Chinach 4,4 miliona dolarów – przy światowym debiucie za 65,5 miliona dolarów.

W Ameryce Północnej zasugerowano śledzenie eksperymentalne Shazam! Gniew bogów W ten weekend zostanie otwarty za co najmniej 35 milionów dolarów. Inni uważają, że zarobił 40 milionów dolarów.

Szazam 2Ocena krytyków Rotten Tomatoes to 54 proc. Można to porównać do 90 procent w przypadku filmu z 2019 r. Kontynuacja uzyskała również cichszy B + CinemaScore, w porównaniu do pierwszego A.

Rodziny — które odegrały główną rolę w nagłym sukcesie pierwszego filmu — pozostają doświadczalnym wyzwaniem dla kinomanów w dobie pandemii. W drugiej części uczestniczyli również rodzice i dzieci.

Gniew bogów Jest to dwunasta część DC Extended Universe i pierwsza, która zostanie wydana od czasu Warner Bros. Chief Discovery. Davida Zaslava, wykorzystując Jamesa Gunna i Shazam! Producent franczyzowy Peter Safran prowadzi DC Studios i przeprowadza gruntowną przebudowę.

Gniew bogów Nadchodzi również przyszłość postaci DC i aktorów, którzy zostali przedstawieni, zanim Gunn i Safran przejęli skalę. Na przykład aktor Supermana, Henry Cavill, nie wróci. Levi mówił o swojej przyszłości podczas wtorkowej premiery w Hollywood Reporter z Hollywood: „Jestem bardzo zadowolony z tego filmu… Mam nadzieję, że nie będzie to ostatni”.

READ  Drina De Niro mówi, że pigułki antykoncepcyjne zabiły syna Leandro De Niro, Rodrigueza

Wyreżyserowane przez Davida F. Sandburg Shazam! Gniew bogów Na podstawie scenariusza autorstwa Henry’ego Jaydena i Chrisa Morgana. Asher Angel i Zachary Levi powracają jako Billy Bastson znany jako Shazam. Djimon Hounson, Helen Mirren, Lucy Liu oraz w swoim pierwszym filmie od czasu ucieczki Spielberga. zachodnia strona fabułaW obsadzie jest także Rachel Ziegler.

Inną nową szeroką premierą weekendu były Jane Fonda i Lily Tomlins na poboczu drogi posuwać się naprzód, który zadebiutował na prawie 2 milionach dolarów z 791 ekranów. Komiks opierał się na osobach starszych, a oni, podobnie jak rodziny, są eksperymentalnym wyzwaniem. posuwać się naprzód Przyszedł pod numerem 12.

ponownie w pierwszej dziesiątce, Szósty krzyk Zebrał 17,5 miliona dolarów z 3675 kin, za łączną kwotę 76 milionów dolarów w kraju. Jasny obraz spadł o 61 procent. Za granicą zarobił kolejne 11,3 miliona dolarów z 53 rynków przy 40 milionach dolarów z zagranicy – ​​dobry wynik jak na przerażający obraz – i 116 milionów dolarów na całym świecie przy budżecie 33 milionów dolarów.

Credo III Pozostał również czołowym pretendentem, zarabiając 15,3 miliona dolarów z 3477 lokalizacji w swoim trzecim występie wobec 127,6 miliona dolarów w kraju. Dodane zdjęcie autorstwa Michaela B.

W kasowej niszy znajduje się thriller o napadzie Willema Defoe firmy Focus Features wewnątrz Wszedł pod numerem 14, z łączną kwotą 470 000 $ z 375 lokalizacji.

19 marca, 7:45 ranoZaktualizowano o zmienione szacunki.