15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Sezon 9 „The Masked Singer” Odcinek 5 ujawnia wiewiórki i Jackalope – Variety

Sezon 9 „The Masked Singer” Odcinek 5 ujawnia wiewiórki i Jackalope – Variety

Uwaga spoiler: nie czytaj z wyprzedzeniem, jeśli nie oglądałeś dziewiątego sezonu, odcinka piątego „The Masked Singer”, który został wyemitowany 15 marca w Fox.

Dwie celebrytki zostały ujawnione w środowym wydaniu „The Masked Singer”: aktor/komik Malin Akerman i gwiazda mediów społecznościowych Lele Pons to odpowiednio Wiewiórka i Jackalope.

W przypadku Squirrel Jenny McCarthy-Wahlberg dobrze to ujęła, nazywając Malin Akerman. Zgadnij Robina Thicke, Heather Graham. Ken Jeong myślał, że to Katherine Heigl. Nicole Scherzinger wybrała Kate Hudson. powiedziała Jennifer Nettles, gościnna panelistka, Anne Hathaway.

Jeśli chodzi o Jackalope’a, Scherzinger wkrótce dowiedział się, że to Lele Pons, a Thicke się zgodził. — powiedział McCarthy-Wahlberg do Jenny Ortegi. Jeong spotykał się z Seleną Gomez. Zrywanie pokrzyw Camila Cabello.

To była noc „Ulicy Sezamkowej”, a odcinek rozpoczął się, gdy Elmo zaśpiewał „Jak nazywa się ta piosenka” (lub w tym przypadku „Shoo”), zanim zmienił ją w Wielkiego Ptaka, Ciasteczkowego Potwora, Grovera, Hrabiego i inne postacie śpiewając „Dynamite” BTS. Tak, ten program jest nadal dość dziwny! (Mam na myśli, że gospodarz Creon Language, Nick Cannon, określił go jako „ojca wielu fanów Ulicy Sezamkowej”. Fakt, że „Zamaskowany piosenkarz” tak mocno opiera się na ojcostwie Cannona, jest zawsze niesamowity.)

Demar Hamlin i prowadzący Nick Cannon, „The Masked Singer” (Michael Baker/Fox)
Dom taty

Był to również odcinek, o którym informowano wcześniej w wiadomościach, że gracz Buffalo Bills, Damar Hamlin, zdjął zestaw. Hamlin zaliczył występ zaledwie kilka tygodni po tym, jak upadł na boisku podczas meczu 2 stycznia. W odcinku przedstawia go jego młodszy brat Damir.

„Bracie, to jest mój świat” — powiedział Hamlin o swoim rozumowaniu. „Stawiam rodzinę na pierwszym miejscu. A on kocha 'Ulicę Sezamkową’ bardziej niż większość rzeczy. Więc musieliśmy to zrobić dziś wieczorem.”

Wśród zaproszonych mówców była również piosenkarka Jennifer Nettles, prowadząca program stacji Fox „Farmer Wants a Wife”, emitowany zaraz po „The Masked Singer”.

Podobnie jak w zeszłym sezonie, „The Masked Singer” po raz kolejny przyjął format „Champion of Masked Singer”. W każdym odcinku wystąpi trzech przebranych celebrytów, ale tylko jeden wygra i przejdzie do rywalizacji w następnym tygodniu. Po każdej rundzie trzech zawodników zagra w półfinale.

Oznacza to, że jeden z uczestników zostanie ujawniony w połowie odcinka, a dwóch najlepszych piosenkarzy zmierzy się w „battle royal”. Po tym, jak Akerman został ujawniony jako Wiewiórka, Jackalope i Fairy zmierzyli się w „On Top of the World” Imagine Dragons. Jackalope otrzymał mniej głosów i został ujawniony jako Pons. Wróżka przechodzi do odcinka w przyszłym tygodniu.

Nowością w tym sezonie jest „Ding Dong Keep It On”. W nowej odsłonie konkursu paneliści będą mieli okazję uratować piosenkarza przed nieuchronną eliminacją, ale dzwonek można uderzyć tylko trzy razy w ciągu pierwszych trzech rund. Ci trzej piosenkarze zmierzą się w specjalnym odcinku w bitwie o powrót do rywalizacji. W środę dzwonek nie zadzwonił.

The Masked Singer wchodzi w sezon 9 z 21 zawodnikami, w tym Mustang, Axolotl, California Roll, Dandelion, Moose, Gargoyle, Jackalope, Doll, Polar Bear, Night Owl, „Rock Lobster”, „Gnome” i więcej, które zostaną ogłoszone. Tim Chappelle jest kostiumografem tego sezonu.

Lele Pons jako Jackalope i Malin Akerman jako Squirrel dołączają do Michaela Boltona jako Wolf, Grandmaster Flash jako Niedźwiedź polarny, Debbie Gibson jako Night Owl, Howie Mandel jako Rock Lobster, Sara Evans jako Mustang i Dick Van Dyke w roli podobnej do gnoma, jak ujawniają celebryci ten sezon.

Uczestnicy sezonu 9 mogą pochwalić się 28 nominacjami do nagrody Emmy, 6 nagrodami Grammy, 10 złotymi albumami, czterema nominacjami do Złotego Globu, pięcioma medalami, 26 książkami, dwiema nominacjami do nagrody Tony, pięcioma nagrodami za całokształt twórczości i czterema gwiazdami w Hollywood Walk of Fame, sprzedając łącznie 95 231 000 rekordów.” Sezon 9 zaprezentuje zupełnie nowe odcinki, w tym „ABBA”, „New York”, „DC Superheroes”, „Ulica Sezamkowa”, „Noc lat 80-tych”, „Noc filmowa” i inne.

Oto zawodnicy i ich występ piątej nocy:

Wróżka, „Zamaskowany piosenkarz” (Michael Baker/Fox)
Dom taty

wróżka (zwycięzca)

Piosenka: „You’re No Good” Lindy Ronstadt

domysły na talerzach: Tracee Ellis Ross, Angelina Jolie, Rashida Jones

pomysł: Ciasteczkowy Potwór trzyma papierowy talerz z napisem „Endless Love”

Pakiet komentarzy audio: „Mój pierwszy występ w noc „Ulicy Sezamkowej” sprawia, że ​​czuję się jak w domu. Ponieważ dorastałem na tych ulicach. Niektórzy mogą powiedzieć, że jestem z Nowej Wróżki, podczas gdy inne dzieci miały kieszonkowe, ja Zarabiałbym pieniądze z mojej kieszeni, żądając od dzieciaków z sąsiedztwa przyjścia. Widzą mojego tatę spędzającego czas w domu. Z pewnością mogłem obrać bardziej bezpośrednią drogę do sławy, jak niektórzy przyjaciele, z którymi dorastałem. Ale wybrałem bardziej rozbieżna ścieżka, stawiając na pierwszym miejscu moją edukację i podróżowanie po świecie. W końcu mój los sprawił, że znalazłem się w centrum uwagi Tinseltown. Uważam, że praca za biurkiem po prostu nie była dla mnie. Muszę realizować dwie rzeczy, które kocham: śpiewanie i aktorstwo. Teraz nadszedł czas, abym zaśpiewał piosenkę mojego ulubionego mieszkańca Ulicy Sezamkowej. Choć może być zrzędliwy, jest starym przyjacielem.

Jacallop, „Zamaskowany piosenkarz” (Michael Baker/Fox)
Dom taty

Jackalope (LELE PONS)

Piosenka: „Zawsze i wszędzie” Shakiry

pomysł: Hrabia trzyma tabliczkę z napisem „30 poniżej 30”. „Donald Glover, Emma Stone i Michael B. Jordan. To wielki zaszczyt znaleźć się na tej samej liście.”

domysły na talerzach: Leila Pons, Gina Ortega, Camila Cabello

Pakiet komentarzy audio: „Jestem bardzo podekscytowany wejściem na ring w noc „Ulicy Sezamkowej”, ponieważ uwielbiam zabawiać publiczność w każdym wieku. Chociaż jestem znany z tego, że mam duży wpływ, zdziwiłbyś się, że „niezbyt towarzyski. Mówienie jak dziecko nie było moim zajęciem. Dorastając, stworzyłem inne sposoby wyrażania siebie poprzez muzykę i taniec. Bardzo szybko ludzie na całym świecie zaczęli odnosić się do mnie i do tego, co robię, ponieważ Jackalope nie kłamie Może to zabrzmieć szaleńczo, gdy opowiadasz o swoich problemach milionom nieznajomych, ale bycie bezbronnym daje mi siłę. Stworzyłem nowoczesną rodzinę wyrzutków I razem zdefiniowaliśmy branżę. Mój rodzaj sławy ma swój udział trolli. Ale nauczyłem się mieć grubą skórę na mojej arenie. Więc lepiej uważaj na moją konkurencję, ponieważ ruchy tego króliczka świecą najlepiej w środę.

Wiewiórka, „Zamaskowany piosenkarz” (Michael Baker/Fox)
Dom taty

Wiewiórki (Malin Ackerman)

Piosenka: „Tylko nas dwoje” Grovera Washingtona Jr. Niezwykłe osiągnięcie. Billa Withersa

domysły panelu: Katherine Heigl, Kate Hudson, Malin Ackerman, Anne Hathaway

pomysł: Gracz Buffalo Bills, Damar Hamlin, wyciąga piłkę nożną z twarzą Jeonga. „Ken”, powiedziała wiewiórka, „nie po raz pierwszy razem pracujemy. Ale po raz pierwszy masz więcej kwestii”.

Pakiet komentarzy audio: „Wyjście jak wiewiórka w zeszłym tygodniu było szalone. Miałem silną konkurencję, ale wiedziałem, że jeśli wejdę do Battle Royal, będę mógł wykorzystać moją wewnętrzną gwiazdę rocka i naprawdę pokazać, z czego jestem zrobiony. Teraz, kiedy Jestem na miejscu mistrza, czuję nowy ogień. Pracuję naprawdę ciężko, aby nikt nigdy nie odebrał mi tego tytułu, zwłaszcza w noc „Ulicy Sezamkowej”. Dedykuję mój występ hrabiemu, ponieważ moje dziecko jest jego fanem nr 1. Ten facet ma styl. Tak jak ten nowy przewodnik. [A wedding gown]. Powiedz tak zgadywaniu.

poprzednia piosenka: „Spróbuj” autorstwa Pink

dawny domysły panelu: Naomi Watts, Katie Holmes, Renee Zellweger, Margot Robbie, Uma Thurman

READ  3 znaki zodiaku chcą zakochać się w przygodzie podczas zachodu słońca. Zobaczysz księżyc od 11 kwietnia 2022 r