15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Serwery Xbox zostały ponownie uruchomione i działają po długim przestoju

Serwery Xbox zostały ponownie uruchomione i działają po długim przestoju

Serwery internetowe Xbox przestały działać 2 lipca, a niektóre osoby zgłaszały problemy z połączeniem się z grami i usługami na platformie. Problemy były tak powszechne i długotrwałe, że naprawienie ich i przywrócenie działania systemu zajęło firmie Microsoft kilka godzin.

Jednak 2 lipca o godzinie 20:49 czasu wschodniego firma Microsoft poinformowała, że ​​problemy zostały odpowiednio rozwiązane.

Po tym jak na początku o tym nie wspomniałem, Oficjalna witryna internetowa stanu serwera Xbox Urzędnicy zajmujący się logowaniem powiedzieli, że usługa doświadczyła „poważnej awarii”. W przypadku dużej sieci serwerów, takiej jak Xbox, wyniki mogą się różnić, ale wielu graczy nie mogło się zalogować. Konta do gier Microsoft Firma Microsoft potwierdziła problemy z serwerem. „Przepraszamy za niedogodności” – przekazała firma.

Na koncie pomocy technicznej Xbox stwierdzono, że Microsoft „wie, że niektórzy użytkownicy zostali odłączeni od usługi Xbox Live”. Firma oświadczyła, że ​​„bada” tę sprawę. Tuż po godzinie 13:00 czasu PT/16:00 czasu wschodniego przekazała aktualizację, w której stwierdziła, że ​​„dochodzenie trwa dłużej, niż oczekiwano”.

W sieci Xbox Network, wcześniej znanej jako Xbox Live, regularnie występują problemy z serwerem i inne problemy z łącznością. Jednak ta ostatnia przerwa była na tyle znacząca, że ​​skłoniła fanów do skorzystania z mediów społecznościowych, aby złożyć skargę i wyrazić swoją frustrację.

Konto dla fanów Call of Duty Poinformował o tym Charlie Intel Serwery Call of Duty były dziś jednymi z dotkniętych problemami. Microsoft bez wątpienia ma nadzieję na szybkie rozwiązanie tych problemów, ponieważ sieć Xbox z pewnością będzie pełna użytkowników w nadchodzących dniach podczas weekendu 4 lipca.

READ  Dom, który król Karol kupił dla przyjaciela zmarłej królowej

GameSpot będzie aktualizować tę historię w miarę rozwoju sytuacji na serwerze, więc bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami.