16 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Seria Samsung Galaxy Note 20 otrzymuje aktualizację zabezpieczeń z grudnia 2022 r. w USA

Seria Samsung Galaxy Note 20 otrzymuje aktualizację zabezpieczeń z grudnia 2022 r. w USA

Samsung w zeszłym tygodniu Aktualizacja zabezpieczeń z grudnia 2022 roku dla Galaxy Note 20 i Galaxy Note 20 Ultra w Europie. Teraz południowokoreańska firma udostępniła aktualizację dla urządzeń z serii Galaxy Note 20 w USA. Nowe oprogramowanie jest dostępne dla zablokowanych wersji urządzeń.

Najnowsza aktualizacja oprogramowania dla wersji ubezpieczonych przez przewoźnika Galaxy Uwaga 20 A Galaxy Note 20 Ultra jest dostarczany z wersją oprogramowania N98xUSQS3GVKA. Aktualizacja przynosi Poprawka zabezpieczeń z grudnia 2022 r że Naprawia 93 luki w zabezpieczeniach znaleźć na smartfonach i tabletach Galaxy. Nowy program jest obecnie dostępny w sieci Comcast i wkrótce może zostać uruchomiony w innych sieciach.

Jeśli jesteś użytkownikiem serii Galaxy Note 20 w USA i posiadasz model z blokadą operatora, możesz pobrać nową aktualizację, przechodząc do https://www.youtube.com/watch? ustawienia » aktualizacja systemu i podsłuchiwanie Ściągnij i zainstaluj. Możesz także pobrać plik Firmware z naszej bazy danych i sflashuj go ręcznie.

SAMSUNG Premiera Galaxy Note 20 i Galaxy Note 20 Ultra druga połowa 2020 r Z Androidem 10 na pokładzie. Urządzenie otrzymało aktualizację Androida 11 pod koniec 2020 roku i aktualizację Androida 12 pod koniec ubiegłego roku. Kilka tygodni temu było Urządzenia Galaxy Note 20 otrzymały aktualizację Androida 13.

SAMSUNGGalaxy Note 20 5G

Zdjęcie Galaxy Note 20 Ultra 5G

SAMSUNGGalaxy Note 20 Ultra 5G

READ  Wydarzenie Apple w przyszłym tygodniu prawdopodobnie skupi się na grach z najwyższej półki na komputerach Mac