20 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Seria aktualizacji anomalii pikseli

Seria aktualizacji anomalii pikseli

9to5Google ma plik Uruchom ponownie biuletyn która podkreśla największe historie Google z dodanymi komentarzami i innymi ciekawostkami. Zarejestruj się, aby otrzymać go wcześniej w swojej skrzynce odbiorczej lub kontynuuj czytanie poniższego formularza płatności 9to5Google:

Po tygodniowym opóźnieniu w poniedziałek pojawiła się aktualizacja Pixel Feature Drop z marca 2022 r. jako raczej mało ekscytująca aktualizacja. Byłoby to kompletną klapą, gdyby nie liczniki czasu między urządzeniami, które pojawiają się na pierwszy rzut oka i powiadomienia Asystenta Google. (Ciekawostka: ta funkcja – z jakiegokolwiek powodu – nie będzie działać z timerami w Google Home Max.) Tymczasem użytkownicy Pixel 7 i 7 Pro skorzystają z możliwości korzystania z dwóch kart eSIM z Dual SIM Dual Standby, a także cyfrowe kluczyki do samochodu UWB.

Magic Eraser dla wszystkich telefonów Pixel został uznany za część funkcji Drop po ogłoszeniu go w zeszłym miesiącu. Być może lepiej byłoby kontynuować tę premierę do tego tygodnia. Nie sądzę, aby starsi właściciele Pixeli spodziewali się czegokolwiek, gdy Magic Eraser stał się funkcją Google One dla wszystkich subskrybentów. Ta ekspansja byłaby główną zdolnością. Mówiąc o rozszerzeniach, są Direct My Call (obecnie Pixel 4a-5a) i Home for Me (Japonia).

Innym sposobem, w jaki Google mógł wykonać tę funkcję Drop Drop, było utrzymanie wersji Pixel Watch Fall Detection i Pixel Buds Pro Head Tracking do wczoraj. Ten kwartał mógł być dużą aktualizacją akcesoriów, zwłaszcza że w telefonie nie było nic zbyt ekscytującego. Osobiście jestem zaskoczony, że Watch Unlock nie został jeszcze ogłoszony. Okno uruchamiania przed końcem Androida 14.

Twierdziłbym, że Android 13 QPR2 z wieloma poprawkami błędów był największą ofertą dla większości użytkowników. Dziwne jest to, że marcowa aktualizacja nie jest jeszcze dostępna dla Pixela 6, 6 Pro lub 6a od wczoraj. Natywny układ Google Tensor jest powszechnym czynnikiem, podczas gdy szybsza funkcja Night Sight przyćmiła go.

READ  Honkai: ostatnie zamknięte beta testy Star Rail rozpoczynają się 10 lutego

Wreszcie nastąpiła zmiana w programie Android Beta. Google nie udostępnia już wszystkim użytkownikom stabilnej wersji Androida 13 QPR2. Zamiast tego musisz zrezygnować, aby go otrzymać. Mianowicie sprawdź, zanim Android 13 QPR3 Beta 1 pojawi się jeszcze w tym tygodniu.

Po wyjściu z programu należy unikać obniżenia wersji OTA. Mówienie użytkownikom, aby unikali aktualizacji, wydaje się ryzykowne, zwłaszcza że istnieje duże ryzyko, że użytkownicy (którzy wykonują ruchy) przypadkowo ją zaakceptują i usuną swoje dane. To jest duży problem, a zamiast tego Google powinien być bardzo ostrożny. Teraz ludzie martwią się tymi danymi i ciągle pytają, czy można bezpiecznie wyjść z wersji beta.

wideo: Praktyczne zapoznanie się ze wszystkimi nowymi dodatkami Pixel Feature Drop na marzec 2023 r

Następny: Android 14 DP2 przygotowuje nowe funkcje idealne dla Pixel Tablet i Pixel Fold

Telewizja Google: Historia Google w salonie, ewolucja Android TV i co dalej

wizja: Asystent wyszukiwania w Chrome będzie używał Obiektywu Google do dodawania kontekstu do sieci

ktoś mógłby powiedzieć: Zdjęcia księżyca Samsunga nie są dokładnie fałszywe, ale ten test pokazuje, jak agresywna może być sztuczna inteligencja

rada: Android Auto nadal nie działa dobrze ze śledzeniem GPS w Mapach Google. Oto kilka możliwych poprawek


Pixel 8 Pro dodaje tajemniczy nowy czujnik i płaski ekran w pierwszych renderach, które wyciekły

Zgodnie z ujawnioną listą detaliczną, Pixel Fold i Pixel 7a mają zostać wprowadzone na rynek w czerwcu

Fitbit oferuje pełny pulpit wskaźników zdrowotnych bez Premium

Gmail, Dokumenty Google i inne uzyskują funkcje generatywnej sztucznej inteligencji podobne do ChatGPT

Google Workspace odnotowuje wzrost cen i inne zmiany

Google PaLM API i MakerSuite sprawią, że praca z generatywną sztuczną inteligencją będzie jeszcze łatwiejsza

YouTube TV Multiview umożliwia oglądanie do 4 meczów w podglądzie March Madness

READ  AMD RDNA 3 Navi 31 'GFX1100', Navi 32 'GFX1102', Navi 33 'GFX1101' Discrete Display Core Następne 3.2 GPU, APU Pobierz DCN 3.1.4

Galaxy Watch 6 Pro może ożywić obrotowy bezel: Boo / tyrania części mechanicznych

9to5Mac: Tim Cook i Jeff Williams przodują w wprowadzaniu na rynek w tym roku okularów rzeczywistości rozszerzonej / rzeczywistości wirtualnej, zespół projektowy chciał się wstrzymać do czasu pojawienia się okularów rzeczywistości rozszerzonej

Elektryczny: Tesla znacznie zwiększa zatrudnienie w branży produkcyjnej Cybertruck

FTC: Używamy linków partnerskich, aby zarabiać. więcej.


Sprawdź 9to5Google na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości: