30 marca, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Sasha Banks i Naomi opuszczają WWE Raw Mid Show

Sasha Banks i Naomi opuszczają WWE Raw Mid Show

WWE niespodziewanie zmieniło główny event Monday Night Raw po tym, jak supergwiazdy Sasha Banks i Naomi opuściły ring przed planowanym udziałem w dzisiejszym meczu finałowym.

Pierwszy raport PInsider Wieści o Banks i Naomi, obecnej mistrzyni WWE Tag Teamu kobiet, wyszły z podziwu w poniedziałek w Norfolk w stanie Wirginia po feudowaniu swoich ról w sześciopakowym pojedynku, który miał wyłonić kolejną pretendentkę do tytułu mistrzyni kobiet Raw Bianca Beller. w obecnej sytuacji Został nabyty przez Shawna Rossa Sappa od FightfulWWE zauważyło, że para zostawiła swoje pasy tytułowe przed odejściem i podkreśliła, że ​​ich wyjście nie było częścią kąta.

Oświadczenie zaczęło się: „Kiedy Sasha Banks i Naomi przybyli na arenę dziś po południu, zostali poinformowani, że wezmą udział w dzisiejszym głównym wydarzeniu w Monday Night Raw”. „Podczas transmisji weszli do biura WWE Head of Talent Relations Johna Laurinaitisa z torbami w ręku, położyli pasy mistrzowskie tag team na biurku i wyszli. Twierdzili, że nie są wystarczająco szanowani jako mistrzowie drużyn. I mimo że mieli osiem godzin na trening i zbudowanie swojego meczu, to zrobili. Twierdzili, że czują się nieswojo na ringu z dwoma przeciwnikami, mimo że w przeszłości mieli mecze z tymi osobami bez żadnych konsekwencji.