26 maja, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Samsung Galaxy S22 do recenzji

Samsung Galaxy S22 do recenzji

W końcu tu jesteśmy — Galaxy S22 jest w biurze i możemy rozpocząć pracę nad jego recenzją. Najmłodszy pionier S22 spędził w tym roku swój słodki czas. Na wielu rynkach w Europie doświadczył opóźnień, a niektórzy niecierpliwi czytelnicy poszli nawet drogą spisku – słyszeliśmy, że celowo porzuciliśmy naszą recenzję S22, ale prawda jest taka, że ​​wysyłkę naszego urządzenia zajęło Samsung Store tak długo.

W każdym razie, oto nowa wersja – dostaniesz Galaxy S22 (nasz Mystic White), narzędzie SIM i kabel USB. Fundusz jest w tym roku mniejszy, co sprawia, że ​​ślad węglowy Samsunga jest jeszcze mniejszy.

Jedną z największych historii tegorocznej serii S jest to, że różni się ona od zeszłorocznej – Ultra ma rysik S Pen i charakterystyczny projekt notatki, podczas gdy Plus i wanilia są nieco mniejsze. Z S22+ nie poczujesz się aż tak inaczej, ale Galaxy S22 jest jeszcze mniejszy niż jego i tak już malutki poprzednik. Różnicę jednak łatwiej wyczuć, niż to widać na zdjęciach.

Samsung Galaxy S22 do recenzji

Nowy telefon również wygląda identycznie jak stary telefon. Ale jest zrobiony z lepszych materiałów – cały metal i szkło, a nie plastik na zewnątrz. To mile widziana zmiana w naszych umysłach.

Pod innymi względami Galaxy S22 jest bardzo zbliżony do S21. Największą różnicą jest konfiguracja aparatu – główny aparat jest teraz czujnikiem 50 MP, a zoom nie jest już czujnikiem o wysokiej rozdzielczości, z którego można się wycinać – 10-krotny zoom 10 MP zamiast zwykłego aparatu 64 MP. Ultraszeroki zakres pokazuje ten sam czujnik 12 MP, który jest więcej niż zdolny, ale brakuje mu autofokusa. W tym momencie jest to prawie nierozstrzygnięte przewinienie.

Samsung Galaxy S22 do recenzji

W naszych modelach S22 mamy chipset Exynos 2200 i naprawdę nie możemy powiedzieć, że odczuwamy wymierną różnicę w płynności działania. To najlepszy w swojej klasie telefon Galaxy z szybkością i mocą flagowego modelu z najwyższej półki.

READ  Nowy 34-calowy monitor do gier Alienware AW3423DW QD-OLED już dostępny w firmie Dell

Ciekawie będzie zobaczyć, czy mniejsza bateria będzie w stanie dorównać wytrzymałości telefonu 2021.

Samsung Galaxy S22 do recenzji

Samsung Galaxy może być nieco poniżej radaru, ponieważ jest najmniejszym z linii S flagowców Samsunga, ale może być najlepszym kompaktowym telefonem, jaki możesz dostać. Po prostu bije iPhone’a 13 mini i jest mniejszy niż jakikolwiek inny flagowy telefon. Najbliżej Galaxy S22 są Xiaomi 12 i 12 X, ale oba są nieco większe i nie mają teleobiektywu.

Samsung Galaxy S22 do recenzji

Czekajcie na naszą recenzję Galaxy S22, która pojawi się pod koniec tygodnia!