9 grudnia, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Samsara otwiera nowe centrum technologiczne w Polsce, aby rozwijać telematykę flotową

Samsara, która odnotowała imponujący wzrost rok do roku z 63% wzrostem przychodów i 15 000 nowych klientów, dodała nową siedzibę w Polsce, aby skoncentrować się na stale rozwijających się usługach telematycznych.

Samsara, światowy lider w wykorzystywaniu danych IoT do generowania praktycznych spostrzeżeń dla firm flotowych w celu usprawnienia ich działalności, koncentruje się teraz na szybko rozwijającej się branży telematyki flotowej, otwierając centrum technologiczne w Warszawie.

Z 28 000 klientów na całym świecie w branżach, które odpowiadają za 40% światowego PKB, Samsara umocniła swoją pozycję w Europie dzięki warszawskiemu biuru, co oznacza, że ​​jest teraz na czterech kontynentach. Pierwsze europejskie biuro powstało w Wielkiej Brytanii w 2018 roku, a następnie we Francji i Holandii.

Polski zespół inżynierów skoncentruje się na telematyce morskiej, jednym z podstawowych produktów Samsary. Warszawskie biuro zaspokoi rosnące zapotrzebowanie na zmniejszenie zużycia energii i zużycia oraz poprawę efektywności i bezpieczeństwa floty.

Dzięki światowej klasy programom informatycznym i możliwościom technicznym w Europie, Polska jest idealną lokalizacją dla morskiego centrum telematyki, mówi Rick Carragher, wiceprezes Samsary ds. inżynierii. Nasz nowy zespół będzie ściśle współpracował z klientami na całym świecie, aby zapewnić bezprecedensową widoczność w czasie rzeczywistym połączonych operacji” – mówi Carragher.

Poprawa zrównoważonego rozwoju

Obecnie ponad 2 miliony urządzeń Samsara zbiera punkty danych z ponad pół miliona pojazdów i innych aktywów, w tym urządzeń przemysłowych. Samsaram przetwarza rocznie 4,6 biliona punktów danych z czujników, aby dostarczać inteligentne dane klientom na całym świecie.

Telematyka floty jest dziś podstawą zrównoważonego rozwoju, wydajności i bezpieczeństwa flot korporacyjnych i komercyjnych. Tak więc polski zespół pomaga klientom działać bezpieczniej, wydajniej i w sposób zrównoważony dzięki funkcjom takim jak optymalizacja tras, alerty dotyczące konserwacji floty i zautomatyzowane przepływy pracy.

Philip van der Wilt, VP & General Manager, Samsara, EMEA, mówi, że zespół inżynierów zebrany w Warszawie pomoże firmie Samsara zmienić przyszłość aktywności fizycznej poprzez tworzenie nowych rozwiązań.

READ  Ukraina wybija Polskę w przygotowaniach w Stambule / Aktualności

Oczekuje się, że warszawskie biuro będzie rosło do końca 2022 r., co jest zgodne z rocznym tempem Samsary, które w ciągu siedmiu lat wzrosło od zera do 660 mln USD (roczny przychód cykliczny). Samsara nie stroni od nowej i elastycznej kultury pracy, pozwalającej wszystkim pracownikom w warszawskim biurze pracować zdalnie tak, jak chcą.

Aby lepiej przygotować się do 2023 r. i dowiedzieć się wszystkiego, co musisz wiedzieć o innowacjach w dziedzinie IoT i telematyki floty, dołącz do konferencji Connected Fleet, na której głównym prelegentem będzie Samsaram. Rejestracja tutaj!

Zdjęcie: Shutterstock