11 sierpnia, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Rumble Fish 2 wystartuje tej zimy na PS5, Xbox Series, PS4, Xbox One, Switch i PC

Rumble Fish 2 wystartuje tej zimy na PS5, Xbox Series, PS4, Xbox One, Switch i PC

wydawca 3goo i deweloper Dimpy uwolnisz dudniąca ryba 2 cyfrowo dla PlayStation 5A Seria XboxA Playstation 4A Xbox OneA konwertyciA komputer Przez parowy Tej zimy firmy ogłosić. Obsługuje opcje języka angielskiego, japońskiego, hiszpańskiego, portugalskiego, włoskiego, niemieckiego, francuskiego, chińskiego (uproszczonego i tradycyjnego) oraz koreańskiego.

Oto przegląd gry za pośrednictwem 3goo:

Jako lojalny port oryginalnej gry opracowanej dla Atomiswave Przejście platforma w 2005 roku, dudniąca ryba 2 Zawiera wszystkie potężne gry walki 2D Praca Co sprawiło, że wielu graczy stało się ulubieńcem gry w automatach ponad 15 lat temu. Obejmuje to eklektyczną obsadę postaci uzbrojonych w dziką, błyskotliwą technologię, których wizualizacje są oparte na unikalnym systemie „Smooth Model Animation”, pozwalającym na wyjątkowo genialne animacje 2D na gracza.

dudniąca ryba 2 Zapewni również szereg ulepszeń i nowych funkcji skierowanych do zapalonych miłośników gier walki. Oprócz szerokoekranowej prezentacji 16:9, która odświeża wspaniałą grafikę i animacje w grze, gracze mogą doskonalić swoje umiejętności w zupełnie nowym trybie treningowym, zanim przetestują swoją siłę w starciach z innymi graczami z całego świata w sieci. zanurzenie ikony – funkcja, którą nawet najlepsi gracze w bijatyki uważają za absolutnie niezbędną. Tryb praktyki pozwoli dostosować sztuczną inteligencję i metryki, aby zapewnić lepsze wrażenia z nauki. Hardkorowi fani mogą również spodziewać się odrobiny grafiki postaci, muzyki, materiałów do produkcji zza kulis i nie tylko w zupełnie nowym trybie galerii.

dudniąca ryba 2 „To była popularna gra na japońskich automatach od wielu lat, a społeczność nadal organizuje od czasu do czasu turnieje” – powiedział Nicolas de Costanzo, prezes 3goo, w komunikacie prasowym. „Jego długowieczność wskazuje na niesamowitą pracę, jaką programista Dimps wykonał w grze, dzięki jego dwudziestoletniemu doświadczeniu w projektowaniu gier walki. Zespół Dimps stworzył rozbudowane systemy bitew i oferował graczom nieskończoną liczbę strategii, coś, co społeczność absolutnie kocha Tutaj W 3goo naszą misją było rozszerzenie tego popularnego tytułu poprzez wprowadzenie go na platformy konsolowe i wprowadzenie świetnych funkcji, które gra powinna oferować graczom konsolowym, takich jak tryb online PvP i miejsce do prawidłowej nauki combosów i jesteśmy bardzo z niecierpliwością czekamy na jego premierę. Mamy również nadzieję, że fani serii są podekscytowani innymi niespodziankami, które pojawią się przed premierą, więc bądźcie czujni na to!”

Zobacz nowy zestaw zrzutów ekranu w galerii.

READ  Ceny energii słonecznej i wiatrowej nadal spadają, gdy branża staje się inteligentniejsza