9 czerwca, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Rozdział 4 „Otwiera się w Franchise-Best” do 115 milionów dolarów w globalnej kasie – ostateczny termin

Nie, w ten weekend nie będzie wskazywania palcem w kasie, ponieważ film franczyzowy się nie otworzy.

Dzieje się tak za sprawą Lionsgate/Thunder Road Films/87 Eleven’s John Wick: Rozdział 4 Chce nie tylko ożywić ciężką wiosnę, ale także zadebiutować rekordem franczyzy z 115 milionami dolarów w światowych kasach.

Zepsuty, wynosi od 65 do 70 milionów dolarów w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie oraz kolejne 45 milionów dolarów za granicą.

W powietrzu tego, co zostało opisane jako łabędzi śpiew Keanu Reevesa w serialu, unosi się wyczuwalna energia, a dzieje się to po kolejnych premierach Rozdział 4, w tym niespodziewany występ na SXSW w zeszłym tygodniu i premiera w Los Angeles zeszłej nocy. Wszystko to złożyło się na najlepszą recenzję Johna Wicka Film wszechczasów z 93% certyfikatem świeżości na Rotten Tomatoes.

(LR) Lance Reddick i Ian McShane w filmie „John Wick: Rozdział 4”

Wraz ze śmiercią w zeszłym tygodniu Lance’a Reddicka, który grał Concierge Hotel Sharon w The Four Johna Wicka Nie byłoby zaskoczeniem, gdyby więcej fanów szło na scenę, aby obejrzeć jeden z jego finałów na dużym ekranie.

Quadcoil jest zarezerwowany w 3800 kinach, z czego 1675 to Imax, wielkoformatowe premium i siedzenia z ulepszonym ruchem (Dbox, 4DX, MX4D). Zapowiedzi w Stanach Zjednoczonych rozpoczynają się o godzinie 15:00 w czwartek.

ostatni film, John Wick: Rozdział 3 – Parabellum, Zdobył 5,9 miliona dolarów w czwartkowych zapowiedziach, co zamieniło się w dzień otwarcia za 22,6 miliona dolarów i 56,8 miliona dolarów w kraju dla franczyzy w maju 2019 roku. franczyza z 588,7 milionami dolarów.

Serial Marvela Keanu Reevesa z oceną R, w który aktor ponownie się zaangażował matryca Supergwiazda Laurence Fishburne zawsze była taka, jak zaczynała od małych kin (43 miliony dolarów na rynku krajowym, 86 milionów dolarów USD) i dzięki gwiezdnemu życiu w oknie rozrywki domowej wyrosła na giganta kasowego. Prawdopodobnie ostatni raz widzieliśmy to w przypadku New Line Austina Powersa.

Czwarty film, wyreżyserowany przez Chada Stahelskiego, jest najlepszy ze starszymi mężczyznami, kobietami i czarnymi kinomanami. Johna Wicka 3 Przyciągnął 45% mężczyzn powyżej 25 roku życia, 29% kobiet powyżej 25 roku życia i 18% mężczyzn poniżej 25 roku życia. John Wick: Rozdział 3 – Parabellum Osiągnął zysk netto w wysokości 89 mln USD po odjęciu wszystkich okien rozrywki domowej od kosztów produkcji w wysokości 75 mln USD, sprzedaży zagranicznej w wysokości 45 mln USD i wydatków marketingowych w USA w wysokości 48 mln USD.

międzynarodowo John Wick: Rozdział 4 Zadebiutował na 71 terytoriach na całym świecie, w tym w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Australii, Francji, Włoszech, Hiszpanii i Meksyku. Dla porównania otwarto 65 dzielnic parabellum Dzisiaj i w historii ze Stanami Zjednoczonymi, Rosja miała jedno z największych otwarć dla Three Aquails Overseas z kwotą 3,8 miliona USD (bez uwzględnienia inflacji) i najwyższą kwotą 7,6 miliona USD. parabellum W weekend otwarcia nie miał Niemiec, Francji i Hiszpanii, chociaż uwzględniono te główne regiony Rozdział 4Pierwsza klatka tutaj. Rozdział 3Miał międzynarodowy weekend otwarcia w wysokości 36,9 miliona dolarów i 93,75 miliona dolarów, poprzedni rekordowy debiut na świecie.

Florence Bowe w „Dobrym człowieku”

MGM

Ta ramka oznaczała również drugi weekend New Line w USA i Kanadzie Shazam: Gniew Bogów Według szacunków branżowych dotyczy to około 60% spadku za 12 milionów dolarów. W poniedziałek było to 1,7 miliona dolarów, co oznacza spadek o 77% w porównaniu z niedzielnymi 7,4 miliona dolarów.

MGM/United Artists Releasing otwiera również tytuł dla Zacha Braffa R. dobry facet, Z Florence Pugh i Morganem Freemanem w 530 kinach. Napisane przez Braffa, dobry facet Podąża za Alison, której życie rozpada się po śmiertelnym wypadku.

READ  Podjęliśmy tę decyzję dosłownie dwie minuty temu.