15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Rok 2024 to dziesiąty rok sponsoringu IRONMAN firmy INA w Polsce

Rok 2024 to dziesiąty rok sponsoringu IRONMAN firmy INA w Polsce

Enia po raz kolejny została sponsorem tytularnym zawodów IRONMAN 70.3, które odbędą się w Gdyni i Poznaniu. Rok 2024 to dziesiąty rok współpracy IRONMAN z polskim dostawcą energii.

Zawody Enea IRONMAN 70.3 Gdynia odbędą się w dniach 2-4 sierpnia, a wydarzenie Eea IRONMAN 70.3 Poznań zaplanowano na weekend 30 sierpnia – 1 września. Enea będzie teraz przez dekadę wspierać triathlon w Polsce jako sponsor tytularny. W ubiegłych latach sportowcy, kibice oraz mieszkańcy Gdyni i Poznania przygotowali wiele atrakcji.

W 2024 roku mija 40 lat od pierwszego triathlonu w Polsce. Aby uczcić to wydarzenie, zespół eventowy Enea IRONMAN 70.3 Poznań zaplanował kilka atrakcji dla społeczności triathlonowej – niektóre wykorzystując materiały archiwalne i wypowiedzi pionierów sportu.

„Nasze zaangażowanie w triathlon ma charakter wieloletni, a dziesięcioletnia współpraca z organizatorami zawodów IRONMAN w Polsce jest tego najlepszym dowodem” – powiedział Grzegorz Kinelski, Prezes ENA.

„Od ubiegłego roku jesteśmy także sponsorem generalnym Polskiego Związku Triathlonu. Zapraszam zawodników i kibiców do odwiedzenia strefy Enea na wybrzeżu Gdyni oraz Międzynarodowych Targów Poznańskich podczas zawodów IRONMAN. Przygotowujemy wiele bezpłatnych atrakcji , a także możliwość poznania gwiazd sportu i olimpijczyków. Przyjeżdżamy.

Michał Drelich, dyrektor IRONMAN Poland, powiedział: „Triathlon jako dyscyplina stał się w naszym kraju w ostatniej dekadzie bardzo popularny. Z pewnością przyczyniły się do tego zawody IRONMAN, ale nie tylko zaangażowanie Eny.

„Wspólnie z naszym partnerem w dalszym ciągu realizujemy ambitne działania, które nie ograniczają się do organizacji konkursów. Przez cały rok prowadzimy wiele działań komunikacyjnych i promocyjnych promujących aktywność fizyczną, zdrowy tryb życia, ale także bezpieczeństwo ruchu drogowego i społeczeństwo obywatelskie .

W 2024 roku w Polsce pod szyldem IRONMAN odbędą się trzy imprezy:

  • Citi Handlowy IRONMAN 70.3 Warszawa – 7-9 czerwca 2024;
  • ENA Ironman 70.3 Gdynia – 2-4 sierpnia 2024; I
  • Dowolny Ironman 70.3 Poznań – 30 sierpnia – 1 września 2024 r.
READ  Ed Sheeran zaprasza ukraiński zespół Antitila do wspólnego występu w Polsce - 97,9 WRMF

W Czechach zawody IRONMAN 70.3 Hradec Králové odbędą się w dniach 16-18 sierpnia 2024 r.

www.ironmangdynia.pl
www.ironmanwarsaw.com
www.ironmanpoznan.pl
www.ironmanczech.com