21 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Robert Pattinson ujawnił, że „liczył łyki wody”, aby nabrać kształtu, by zagrać w Batmana

Robert Pattinson ma tylko kilka miesięcy na zagranie Bruce’a Wayne’a/Batmana w Batmanie i ujawnia niektóre ze swoich interesujących technik.

35-letni urodzony w Londynie ujawnił niektóre ze swoich sekretów fitness, aby wejść w formę Batmana w nowym wywiadzie dla ludzie.

Poprzedni Twilight Heart ujawnił, że jedną z jego technik było ograniczanie łyków wody, aby jego ciało wyróżniało się o wiele bardziej.

In Shape: Robert Pattinson ma tylko kilka miesięcy na powrót do formy, by zagrać w Bruce’a Wayne’a/Batmana w Batmanie, i ujawnia niektóre ze swoich interesujących technik

„Miałem około trzech miesięcy do rozpoczęcia filmu, a potem cały czas ćwiczyłem przed i po pracy” – ujawnił Pattinson.

Aktor dodał: „Po prostu kroiłeś, kroiłeś i kroiłeś w kostkę, zanim dwójka oglądała z twoją koszulą i liczysz łyki wody”.

Technika obliczania łyków wody jest stosowana w amatorskich zapasach w celu zmniejszenia wagi oraz przez kulturystów przed wielkim pokazem.

Trening: „Miałem około trzech miesięcy do rozpoczęcia filmu, a potem cały czas ćwiczyłem przed i po pracy” – ujawnił Pattinson

Trening: „Miałem około trzech miesięcy do rozpoczęcia filmu, a potem cały czas ćwiczyłem przed i po pracy” – ujawnił Pattinson

a Mięśnie i sprawność Artykuł zaleca, aby kulturysta w dniu pokazu wziął „lekkie łyki” wody przed oceną z góry, technikę, którą Pattinson odwrócił w celu uzyskania wyglądu Batmana.

Chociaż miał tylko kilka miesięcy, aby dojść do formy, ujawnił, że „wstyd jest moim największym motywatorem, 100%”.

Kiedy Pattinson nie był w filmie topless, nosił słynny kombinezon Pattinsona, co pomogło mu bardziej połączyć się z postacią.

Wstyd: Chociaż miał tylko kilka miesięcy, aby dojść do formy, ujawnił, że

Wstyd: Chociaż miał tylko kilka miesięcy, aby dojść do formy, ujawnił, że „wstyd jest moim największym motywatorem, 100%”

To zabawne, ponieważ czytałeś scenariusz i spędzałeś dużo czasu, próbując dowiedzieć się „Jak mogę zagrać tę postać, która wykonuje tak odważne akty?” Pattinson zaczął.

A im bliżej zbliżałem się do zdjęć, tym bardziej popadałem w paranoję – wiesz, to trochę głupie, kiedy siedzisz w domu w koszulce – a potem ją zakładasz. Ma w sobie moc żywiołów – dodał.

READ  Odtworzenie programów Warner Bros. Discovery Pipeline dla scenarzystów i reżyserów — The Hollywood Reporter

Kontynuował, że podczas noszenia garnituru „Ludzie reagują na ciebie inaczej, załoga reaguje inaczej. Cały twój świat nagle się zmienia”.

Świat się zmienia: i kontynuował, mając na sobie garnitur,

Świat się zmienia: Kontynuował, że podczas noszenia garnituru „Ludzie reagują na ciebie inaczej, załoga reaguje inaczej. Cały twój świat nagle się zmienia”

Pogrubienie: „To zabawne, ponieważ czytasz tekst i spędzasz tyle czasu, próbując go rozgryźć, "Jak mogę grać tą postacią, która wykonuje tak odważne działania?" Pattinson zaczął

Bold: „To zabawne, ponieważ czytasz scenariusz i spędzasz dużo czasu, próbując dowiedzieć się, 'Jak mogę zagrać tę postać, która wykonuje tak odważny akt?’ Pattinson zaczął

A potem możesz uchwycić ten przebłysk, dokładne odbicie lub cień na ziemi i zdać sobie sprawę, że postać jest większa od ciebie. To trochę jak noszenie tiary czy czegoś takiego, wyjaśnił Pattinson.

Film o Batmanie trafi do kin 4 marca, a amerykańscy krytycy dopingują dramat o superbohaterach, który ma 87% „nowych” ocen od krytyków Rotten Tomatoes.

Oczekuje się, że Batman spędzi również wielki weekend w kasie, z Czas dostawy Spodziewaj się globalnej premiery między 225 milionów a 240 milionów dolarów.

Rewelacyjna recenzja: Batman wchodzi do kin 4 marca, a amerykańscy krytycy dopingują dramat o superbohaterach, co stanowi 87% "Świeży" Ocena od krytyków Rotten Tomatoes

Rewelacyjna recenzja: Film o Batmanie pojawił się w kinach 4 marca, a amerykańscy krytycy zachwycali się dramatem o superbohaterach, który ma „nową” ocenę 87% od krytyków Rotten Tomatoes.

Globalnie: Oczekuje się, że Batman spędzi również wielki weekend w kasie, a termin globalnej premiery ma wynosić od 225 do 240 milionów dolarów.

Globalnie: Oczekuje się, że Batman spędzi również wielki weekend w kasie, a termin globalnej premiery ma wynosić od 225 do 240 milionów dolarów.