15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Rob Schneider twierdzi, że kultura kasowania dobiegła końca po tym, jak stand-up komediowy został wygwizdany z powodu obraźliwych dowcipów

Rob Schneider twierdzi, że kultura kasowania dobiegła końca po tym, jak stand-up komediowy został wygwizdany z powodu obraźliwych dowcipów

filmy

Ekskluzywny


Czuje się optymistą.

Rob Schneider powiedział, że jego zdaniem kultura anulowania „dobiegła końca”, mimo że został wygwizdany na jego koncercie na początku tego miesiąca.

60-letnią gwiazdę „Hot Chick” widziano spacerującą ulicami z drinkiem w dłoni, gdy „New York Post” spotkał się z nim przed wyjściem z przyjaciółmi.

Komik Rob Schneider powiedział, że według niego kultura anulowania „dobiegła końca”, mimo że jego najnowszy program pokazuje, że jest inaczej. Opublikowany projekt
„The New York Post” dogonił aktora, gdy szedł ulicą przed wyjściem z przyjaciółmi. Opublikowany projekt

Zapytany, co sądzi o kulturze anulowania, odpowiedział fotografowi: „To koniec”.

Schneider zapowiedział także swój potencjalny występ w niektórych nadchodzących sequelach swojego przyjaciela Adama Sandlera, w tym w „Happy Gilmore 2” i możliwości powstania trzeciej części innej serii o Sandlerze.

„Lepiej, żeby tak było” – odpowiedział na pytanie, czy trwają prace nad filmem „Dorośli 3”, dodając, że byłby zainteresowany aktorstwem.

Schneider mówił także o możliwości wyprodukowania filmu „Dorośli 3”. Instagrama
„Lepiej, żeby tam był” – powiedział, zapytany o możliwość trzeciej części. Obrazy Getty’ego

1 czerwca Schneider wystąpił na zbiórce pieniędzy dla szpitala w Kanadzie, ale goście nie byli do końca zadowoleni z jego rzekomych żartów o „transfobicznych, mizoginistycznych i antyszczepionkowych”.

„Wszyscy w pokoju jęczeli: «Co się dzieje?» „Na przykład szepczą do siebie” – powiedział CBC gość Tynan Allan na początku tygodnia. „Czasami nie ma ani jednego śmiechu”.

„Było bardzo jasne, jak niekomfortowo się wszyscy czuli i jak niedopuszczalne były rzeczy, o których mówił” – kontynuował Alan.

W zeszłym tygodniu Schneider wystąpił w programie komediowym podczas zbiórki pieniędzy dla szpitala w Kanadzie, gdzie został wygwizdany za rzekome opowiadanie dowcipów o „transfobicznych, mizoginistycznych i antyszczepionkowych”. Roba Schneidera/Instagrama
Szpital wydał później oświadczenie, w którym potępił żarty aktora. Obrazy Getty’ego

Szpital wydał później oświadczenie potępiające żarty Schneidera.

„Chociaż uznajemy, że w wolnym i demokratycznym społeczeństwie jednostki mają prawo do wyrażania swoich poglądów i opinii oraz że komedia ma mieć charakter prowokacyjny, treści, postawy i opinie wyrażane podczas występu pana Schneidera nie są zgodne z wartościami ​naszych Szpitali Fundacji” – powiedziała Fundacja Szpitali Regina.

„Nie tolerujemy, nie akceptujemy, nie popieramy ani nie podzielamy stanowiska pana Schneidera wyrażonego podczas jego planu komediowego i przyjmujemy do wiadomości, że występ w tym przypadku nie spełnił oczekiwań naszej publiczności i zespołu”.

READ  Linda Kasabian, która zeznawała przeciwko Charlesowi Mansonowi, zmarła w wieku 73 lat
Załaduj więcej…

https://pagesix.com/2024/06/08/entertainment/rob-schneider-claims-cancel-culture-is-over-after-getting-booed-at-comedy-set-over-offensive-jokes/?utm_source =url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL udostępniania