17 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Richter otwiera nowe polskie biuro

Reklama

Firma inżynierska ds. pracy tymczasowej Richter ogłosiła utworzenie nowego zagranicznego biura w Krakowie.

Firma ma siedzibę w Europie i realizuje strategię biznesową polegającą na świadczeniu światowej klasy usług projektowania inżynieryjnego dla branży budowlanej.

Michał Wodyński przejął stanowisko nowego Dyrektora nowego biura CEng MIStructE, z którym ma 16 lat pracy tymczasowej i doświadczenie w inżynierii budowlanej w całej Wielkiej Brytanii i własnej Polsce.

Panowie Adamsik i Philip Tresiac, obaj starsi inżynierowie ds. projektowania, pracują z Mitchellem przy różnych pracach tymczasowych, ale imponują swoimi mocnymi stronami w zakresie szalunków / prac leżących i rusztowań.

Ponadto do zespołu w Polsce dołączył Matz Kotlersky, starszy inżynier projektu i ekspert PIM, który będzie reprezentował 48.3 Scaffold Design Ltd w ramach Grupy Richter.

Roger Dice Cheng Fais, Dyrektor Zarządzający Grupy, powitał nowych członków zespołu: „Wszyscy inżynierowie w Polsce znają Richtera, a każdy członek zespołu śledzi naszą firmę i oboje jesteśmy zaangażowani w wiele projektów.

W przeciwieństwie do tego byliśmy pod wrażeniem ich rozwiązań dla projektów, w których byliśmy odpowiedzialni za testy CAT3 przez ostatnie 18 miesięcy podczas epidemiologii rządowej 19 i prac domowych. Należy zachować więcej, aby zapewnić, że spełnia kamienie milowe projektu budowlanego.

Odległość między nimi a naszymi biurami w Wielkiej Brytanii nie jest po prostu przeszkodą w utrzymaniu standardów produktywności i inżynierii, więc kiedy była dyskusja na temat otwarcia biura w Polsce z tymi utalentowanymi osobami, zabezpieczenie ich bezpośrednich usług było najłatwiejszą decyzją do podjęcia.

Po spotkaniu z zespołem i założeniu nowego biura szybko nawiązaliśmy współpracę we wszystkich naszych biurach, której pozazdrościły firmy siedzące obok siebie. Nasi klienci dobrze zareagowali na pracę na odległość i możesz nie zdawać sobie sprawy, że prowadzisz działalność poza Wielką Brytanią. Gratuluję im wszystkim nowych ról i wiem, że będą wspaniałym uzupełnieniem naszej dotychczasowej działalności.

„Wszyscy inżynierowie Richtera budują integrację, a „Richter Way” tworzy fale w Polsce. Nasza firma jest liderem w zakresie zrównoważonego budownictwa, wartości inżynieryjnej dla naszych klientów oraz tworzenia lepszego świata, w którym wszyscy chcemy żyć”.