21 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Reżyser Overwatch przyznaje, że deweloper zawiódł społeczność graczy

Reżyser Overwatch przyznaje, że deweloper zawiódł społeczność graczy

Zdjęcie: burza śnieżna

Od czasu odejścia reżysera gry Jeffa Kaplana z Uwaga i obserwuj Drużyna, wydaje się, że kontynuacja gry już minęła. po ogłoszeniu Monitor 2 Będzie Zrzuć drugi właz czołgu z trybu bitwy drużynowej PvP w grze W maju Blizzard ujawnił, że gra była ponownie opóźniony.

Teraz, po kolejnym długim okresie ciszy, dyrektor gry Overwatch, Aaron Keeler, udostępnił nową wiadomość wideo, przepraszając graczy i przyznając, że zespół zawiódł społeczność gry.

„Chciałbym podziękować naszym graczom za nieustające wsparcie, zdajemy sobie sprawę, że nie komunikowaliśmy się dobrze, nie informowaliśmy was na bieżąco i szczerze mówiąc, zawiedliśmy was, jeśli chodzi o dostarczanie zawartości Overwatch. i zobowiązujemy się do dalszych aktualizacji wszystkiego, co dotyczy Overwatch 2. Kontaktujemy się z Tobą i zobowiązujemy się do dalszych aktualizacji wszystkich rzeczy związanych z Overwatch 2.

„Dziękuję za poświęcenie, pasję i cierpliwość… cały zespół nie może się doczekać, aż Overwatch 2 trafi w Twoje ręce”.

Prezydent Blizzard, Mike Ybarra, również przekazał krótką wiadomość społeczności Overwatch Za pośrednictwem mediów społecznościowych:

„Dziękujemy naszym graczom za ciągłe kierowanie naszą ścieżką naprzód. Rozumiemy, że nasze treści i komunikacja nie spełniły oczekiwań. To się zmieni w przyszłości”.

W tej samej aktualizacji Keeler wyjaśnił, w jaki sposób zespół zmieniał swój plan, aby umożliwić społeczności wcześniejsze zagranie w sequel. Zacznie od „oddzielenia” funkcji PVP Blizzarda od systemu PVE, aby wcześniej mógł wprowadzić nowy tryb PVP (w tym poprawiony format drużynowy 5 na 5).

To nowe podejście pozwoli zespołowi na dostarczanie „powtarzającej się” zawartości PVP do gry na żywo. Testy Overwatch 2 PVP rozpoczną się w tym tygodniu – z zamkniętymi testami alfa (w tym z nowym bohaterem) i ograniczonymi do pracowników Blizzarda i kluczowych partnerów, takich jak profesjonalni gracze Overwatch. Pierwsza zamknięta beta PVP zostanie również otwarta dla publiczności w kwietniu, a kolejne pojawią się jeszcze w tym roku.

READ  Kilka wrażeń z Terrascape, uroczego twórcy małego miasteczka

Kiedy Overwatch 2 zostało pierwotnie ogłoszone w listopadzie 2019 r., Blizzard wspomniał w tym czasie, w jaki sposób obecni gracze Overwatch będą mogli uzyskać dostęp do całej zawartości wieloosobowej PvP.

Nie możesz się doczekać Overwatch 2 po najnowszej aktualizacji? Zostaw komentarz poniżej.