25 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Reklamy armii amerykańskiej zostały wstrzymane po aresztowaniu Jonathana Majorsa „Bądź kim tylko możesz” – The Hollywood Reporter

Reklamy armii amerykańskiej zostały wstrzymane po aresztowaniu Jonathana Majorsa „Bądź kim tylko możesz” – The Hollywood Reporter

Wojsko USA wycofało ok Bądź wszystkim, czym możesz być Kampania reklamowa z udziałem Jonathana Majorsa po sobotnim aresztowaniu aktora.

„Armia amerykańska jest świadoma aresztowania Jonathana Majorsa i jesteśmy głęboko zaniepokojeni zarzutami dotyczącymi jego aresztowania” – powiedziała w niedzielnym oświadczeniu Laura DiFrancesco, szefowa ds. „Chociaż pan Majors jest niewinny, dopóki nie udowodni mu się winy, roztropność nakazuje wycofać nasze reklamy do czasu zakończenia dochodzenia w sprawie tych zarzutów”.

Armia zrobiła już dwie reklamy pokazujące Credo III Aktor przed aresztowaniem w sobotę w Nowym Jorku w związku z awanturą domową z 30-letnią kobietą, według lokalnych władz.

w odpowiedzi na jego aresztowanie Ant-Man i Osa: Quantumania powiedziała prawniczka aktora, Priya Chaudhary Reporter z Hollywood W niedzielnym oświadczeniu powiedział, że zatrzymanie Majorsa było wynikiem standardowej procedury w odniesieniu do zarzutów „i to jest jedyny powód aresztowania pana Majorsa”. Jego zespół oczekuje wycofania zarzutów.

„Jonathan Majors jest całkowicie niewinny i prawie na pewno padł ofiarą kłótni z kobietą, którą zna” – powiedział Chaudhry. „Wszystkie dowody świadczą o tym, że pan Major jest całkowicie niewinny i wcale jej nie zaatakował”.

W ramach kampanii reklamowej starszy oficer marketingu zapoznał się z sytuacją Powiedzieć Czasy armii Następna runda reklam była wcześniej planowana na sierpień. Armia podobno zainwestowała już miliony w zakupy reklam na turniej koszykówki mężczyzn NCAA 2023, z wciągającymi wydarzeniami osobistymi podczas czwartego wydarzenia turnieju.

W tym roku wielki sukces odniósł m.in lojalność gwiazda, z uznanymi przez krytyków występami w obu kredo I człowiek Mrówka Trzy filiżanki. Jego pojawienie się jako Kang, które powstało w pierwszym sezonie LokiZobaczymy go spacerującego po MCU Avengers: Dynastia Kang W roku 2025, wraz z plotkami o drugim sezonie serialu Disney+ God of Mischief.

Searchlight ustalił również datę premiery kraj miłości I Najmocniej upadli Nadchodzący film aktora Magazine Dreams, który zadebiutował w Sundance i spotkał się z uznaniem krytyków, podczas rozdania nagród 8 grudnia.

READ  The Recorder – fani Kate Bush świętują Dzień Wichrowych Wzgórz w Greenfield

W sobotę NYPD odpowiedziała na telefon 911 około 11 rano w Chelsea, zanim aresztowała Majors, bez incydentów, pod zarzutem zadławienia, napaści i nękania. Od sobotniej nocy nie przebywał już w areszcie policyjnym. Według rzecznika NYPD, kobieta odniosła lekkie obrażenia głowy i szyi i została zabrana do szpitala.