15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Recenzja kostkarki do lodu Ultra Nugget GE Profile Opal 2.0: najnowszy inteligentny gadżet kuchenny

Recenzja kostkarki do lodu Ultra Nugget GE Profile Opal 2.0: najnowszy inteligentny gadżet kuchenny

Niektóre gadżety inteligentnego domu można uznać za niezbędne. Inteligentny termostat może zaoszczędzić pieniądze, a inteligentny zamek do drzwi może zapobiec zamknięciu. Ale w przeciwieństwie do tych gadżetów trudno argumentować, że te gadżety nie pozwalają zaoszczędzić pieniędzy. Potrzebować Mądry Kostkarka do lodu Nugget GE Profile Opal Ultra 2.0 (579 dolarówLub 629 USD ze zbiornikiem bocznym). Jednak możesz Chce To narzędzie — ponieważ robi dobry lód.

Masa lodu to wzgórze, na którym wielu zginie – w tym moja rodzina

Tak, 630 dolarów dużo pieniędzy Wydawanie takich pieniędzy na urządzenie podłączone do Internetu, którego inteligencja ogranicza się w dużej mierze do planowania czasu i proszenie Alexy o pomoc w wytworzeniu większej ilości lodu, wydaje się przesadą. Ale Ice Cubes to wzgórze, na którym wielu zginie – w tym moja rodzina. Mówią, że dzięki temu napoje są smaczniejsze. Wszystko, co zachęca moje dzieci do nawodnienia organizmu, jest w moich oczach wielkim zwycięstwem.

Jeśli nie znasz lodu w kostkach (znanego również jako lód do żucia, lód dźwiękowy, lód granulowany lub, jak to nazywa moja rodzina, „dobry lód”), są to małe kawałki lodu utworzone z warstw zmarzniętego łuszczącego się lodu. To naprawdę uzależnia i pasuje do wszystkiego, od dużej szklanki wody po mrożoną herbatę i lemoniadę. Jest to praktycznie wymagane, jeśli robisz koktajle tiki.

Lód w kostkach może w ciągu kilku sekund zamienić napój o temperaturze pokojowej w zimny i nie topi się tak szybko, jak pokruszony lód. Żucie jest również bardzo przyjemne. Moja córka uwielbia dostawać pełną szklankę lodu i jeść ją.

Niestety nie ma lodówki, która potrafiłaby wytworzyć prawdziwe kawałki lodu. Samsung produkuje taki Który wytwarza „kawałki lodu”, czyli małe kostki lodu, ale… Widocznie to nie to samoMusisz więc udać się do kasy lub udać się do samochodu.

READ  OnePlus 10 Pro uruchomiony na żywo: przygotuj się na premierę swojego kolejnego ogromnego telefonu z Androidem

dolar629

Ultra to zaktualizowana wersja już świetnego GE Profile Opal 2.0. Twierdzi, że sprawia, że ​​czyszczenie jest mniej kłopotliwe, dodając nowe funkcje, takie jak filtr, który radzi sobie z gromadzeniem się minerałów.

W ciągu tygodnia, kiedy Opal stał na kuchennym stole, stał się ulubionym narzędziem mojej rodziny w kuchni. Uwielbiają popijać pyszne kawałki w wysokiej szklance lemoniady lub napełniać filiżankę Tervisa, zanim stawią czoła letnim upałom.

Opal jest bardzo łatwy w konfiguracji i obsłudze, a lód wytwarza bardzo szybko — do 38 funtów dziennie. Nie wymaga instalacji wodno-kanalizacyjnej, wystarczy zasilanie, ale jeśli chcesz mieć stały przepływ lodu, będziesz potrzebować opcjonalnego zbiornika na wodę. Wystarczy, że będziemy uzupełniać ten zbiornik średnio co dwa dni, aż będziemy mieli dość lodu dla całej naszej czwórki.

Opal to ulubione narzędzie kuchenne mojej rodziny

Zdecydowanie największą wadą jest to, że maszyna Opal Ultra jest głośna. Rurki wydają ostry dźwięk podczas filtrowania wody, a wytwarzający się lód również wydaje cichy dźwięk. Ale tu właśnie pojawiają się te sprytne rozwiązania – możesz zaplanować produkcję lodu w aplikacji Smart HQ, aby nie zakłócać czasu oglądania filmu – lub możesz po prostu powiedzieć Alexie lub Google, aby ją wyłączyła.

Opal został po raz pierwszy wydany w 2015 roku, a Ultra to czwarta edycja Popularna kostkarka do lodu bryłkowego firmy GE ProfileW urządzeniu wprowadzono kilka zakulisowych ulepszeń ułatwiających czyszczenie urządzenia. Udoskonalenia te obejmują nowy filtr wody zapobiegający osadzaniu się kamienia, filtr powietrza wielokrotnego użytku oraz powiadomienia informujące o konieczności dezynfekcji lub odkamieniania (na urządzeniu i w aplikacji).

Teoretycznie wszystkie te ulepszenia wydłużają czas między czyszczeniem a odkamienianiem i powinny zapewnić lepszy smak lodu na dłużej. (Dobra wiadomość dla obecnych właścicieli Opal jest taka, że ​​nowy filtr wody jest kompatybilny z istniejącymi modelami.)

READ  „God of War: Ragnarok” zawiera nowy zwiastun fabularny i limitowaną edycję konsoli PS5

Ulepszenia w przypadku Ultra obejmują magnetyczny uchwyt kadzi i chochlę ze stali nierdzewnej.

the Proces czyszczenia/odkamieniania Jest długi i wymagający Specjalne rozwiązanie (lub ocet, jeśli wolisz) i do jednego dnia przestoju, podczas którego maszyna wykonuje swoją pracę. I musisz za nim nadążać, jeśli chcesz, aby nadal produkował świeży lód. W ciągu krótkiego czasu, w którym testowałem urządzenie, nie pojawił się komunikat o konieczności odkamieniania, ale pojawił się komunikat o konieczności odkażania, który pojawia się 25 godzin po wytworzeniu lodu.

Proces sterylizacji był w dużej mierze bezbolesny i trwał około 30 minut. Jednak przy odkamienianiu – co trzeba będzie zrobić raz Co dwa tygodnie do 4 miesięcy W zależności od twardości wody — to narzędzie wymaga wielu zabiegów konserwacyjnych. (GE Profile zauważa, że ​​jeśli użyjesz wody destylowanej w swoim Opalu, prawdopodobnie nie będziesz musiał go odkamieniać, ale nadal będziesz musiał go sterylizować i czyścić.)

Ultra jest dostępny w nowych kolorach, z magnetycznym uchwytem na łyżkę i łyżką ze stali nierdzewnej

Inne aktualizacje Ultra z aktualnej wersji Opal 2.0 Nowe modele charakteryzują się nowymi kolorami (białym lub czarnym oraz stalą nierdzewną) oraz ulepszonym ekranem dotykowym umożliwiającym włączanie/wyłączanie, łączenie się z Wi-Fi i sprawdzanie statusu. Dodatkowo dostępny jest teraz magnetyczny uchwyt na łyżkę i łyżka ze stali nierdzewnej – co ułatwia przechowywanie łyżki z boku urządzenia i powinno pomóc w czyszczeniu.

Jeśli możesz zdobyć Do sprzedania Opal 2.0 Może to jest rozwiązanie. Ogólnie rzecz biorąc, ulepszenia Ultra sprawiają wrażenie kosmetycznych poprawek i poprawy jakości życia. Nadal musisz czyścić urządzenie ręcznie, nawet jeśli nie jest to zbyt częste. Dodatkowo od sierpnia możesz kupić osobno nowy filtr do wody i nową łyżkę ze stojakiem i używać ich z Opal 2.0, chociaż może to zniweczyć większość Twoich oszczędności.

READ  Peloton rezygnuje ze wsparcia Apple Watch GymKit

Opal 2.0 Ultra jest bardzo drogi, wymaga dużo pracy w utrzymaniu i zajmuje dużo miejsca na blacie kuchennym. Ale doskonale radzi sobie z produkcją świeżego, ciągnącego się i chrupiącego lodu, który sprawia, że ​​każdy napój smakuje lepiej. To także jedno z niewielu inteligentnych urządzeń, które przyniosłem do domu, które uwielbiają wszyscy członkowie mojej rodziny — a to wiele mówi.

Jeśli i Ty pragniesz dobrego lodu i podejmiesz się tego, wiedząc, ile wysiłku będziesz musiał przejść, aby go zdobyć, będziesz bardzo zadowolony z tego narzędzia.

Zdjęcia: Jennifer Pattison Toohey/The Verge