25 kwietnia, 2024

Rasht Al-Khemsi ubiega się o czwartą światową koronę motorowodną w Polsce

LONDYN: LIV Golf ogłasza swoje trzecie wydarzenie w tym sezonie, Invitational Badminton od 29 do 31 lipca w Trump Club, z udziałem czołowych graczy na świecie.

Na boisku zadebiutował 32. światowy numer Paul Casey, który wygrał 21 razy jako zawodowiec i reprezentował Europę w pięciu drużynowych zawodach Ryder Cup. Wyróżnienie angielskie występowało co roku wśród najlepszych na świecie, awansując na trzecie miejsce na świecie.

Casey Bedminster dołącza do grupy, która obejmuje 10 głównych mistrzów, którzy wygrali 20 głównych turniejów, czterech byłych graczy numer jeden na świecie i prawie połowę konkurentów znajdujących się obecnie w pierwszej setce. Pole globalne reprezentuje 12 różnych krajów, z 16 graczami i 10 graczami. lub więcej sukcesów zawodowych, a ich osiągnięcia obejmują przyszłe gwiazdy tego sportu, które zdobyły Mistrzostwa Narodowe NCAA i Mistrzostwa Amatorów USA.

Gracze będą rywalizować w najbardziej ekscytującym nowym formacie golfa o 25 milionów dolarów i szansę na zdobycie punktów do trzeciego indywidualnego i zespołowego mistrza LIV Golf oraz sezonowego turnieju indywidualnego. Potwierdzili to między innymi Ian Poulter, Dustin Johnson, Bryson DeChambeau, Lee Westwood i Lee Kobeck.

„To były historyczne dwa miesiące dla LIV Golf Tournament, ponieważ ustanowiliśmy nową erę dla sportu, który oferuje niezrównaną energię, koleżeństwo i rywalizację. W ciągu sześciu rund akcji na żywo stworzyliśmy środowisko golfowe, które uchwyciło uwagę świata i urzekło młodych, pełnych pasji fanów na całym świecie” – powiedział LIV Golf. – powiedział Greg Norman, dyrektor generalny i komisarz firmy.

„Cieszymy się, że możemy wykonać kolejny wielki krok naprzód w pięknym klubie golfowym Trump National Golf Club w Bedminster, gdzie nasi gracze są chętni do zdobycia trzeciego tytułu indywidualnego i zespołowego w tym sezonie”.

Na boisku 48-osobowym zagra 12 czteroosobowych drużyn. Drużyny zostaną ogłoszone w dniach otwarcia turnieju.

READ  Wojna rosyjsko-ukraińska Polska wysyła 4 myśliwce na swoją granicę w obliczu szalejącej wojny rosyjsko-ukraińskiej

LIV Golf Invitational Bedminster oferuje możliwości golfistom z całego świata, w tym Asian Tour, DP World Tour, PGA Tour, Sunshine Tour, PGA Tour of Australia i Japan Golf Tour. Tajlandia w marcu i pierwsze miejsca w turnieju LIV Golf Invitational Series.

Trasa będzie nadal nagradzać najlepszych graczy, biorąc udział w wydarzeniach LIV, mających na celu zapewnienie międzynarodowych golfistom nowych możliwości. Profesjonalny golf.

Brandon Grace z Stinger GC z RPA zajmuje 13. miejsce, zdobywając indywidualne trofeum w turnieju LIV Golf Invitational Portland w Pumpkin Ridge Golf Club. Reed zdobył drużynowe trofeum w pierwszym turnieju golfowym LIV, który odbył się w Stanach Zjednoczonych.

Mieszkańcy RPA wygrali teraz swoje pierwsze dwa turnieje golfowe LIV, gdy były mistrz Masters Charles Schwartzell zdobył pierwszą nagrodę w inauguracyjnym turnieju LIV Golf Invitational London w Centurion Club. Stinger GC był prowadzony przez kapitana drużyny Schwarzeneggera, Louisa Oosthuizena, a koledzy z RPA i koleżanki z drużyny Henny du Plessis i Grace zajęli odpowiednio drugie i trzecie miejsce w Londynie. Grace i Schwartzel zajmują teraz 1-2 w indywidualnej klasyfikacji punktowej LIV Golfa.

LIV Golf Invitational Series została zaprezentowana globalnej publiczności 9 czerwca, prezentując jej nowy, innowacyjny format z dynamiczną akcją, startami ze strzelby i bez cięć.