25 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Raport: Niektórzy trenerzy Broncos mieli problemy z biurkiem Russella Wilsona w obiekcie zespołu

Raport: Niektórzy trenerzy Broncos mieli problemy z biurkiem Russella Wilsona w obiekcie zespołu

Kiedy Broncos sprzedali Russella Wilsona w zeszłym roku, jednym ze sposobów rozwinięcia dla niego czerwonego dywanu było udostępnienie mu własnego biura w obiekcie zespołu, na drugim piętrze, gdzie znajdują się biura trenerów i dyrektorów Broncos . Niektórzy trenerzy mają z tym problem.

Według obszernego artykułu TheAthletic.com na temat pierwszego sezonu Wilsona w Denver, członkowie sztabu szkoleniowego uważali, że oddzielenie Wilsona od kolegów z drużyny było złe dla koleżeństwa w szatni. Jeden z trenerów powiedział, że Wilson powiedział swoim kolegom z drużyny, że drzwi do jego biura są dla nich zawsze otwarte, ale ten trener zapytał, dlaczego zawodnik w ogóle ma biuro z drzwiami.

„Więc, Jesteś trenerem czy zawodnikiem? zapytał trener. „Twoimi otwartymi drzwiami musisz siedzieć w swojej szafce”.

Inny trener powiedział, że posiadanie biura na drugim piętrze oddziela Wilsona od graczy.

„Piłkarze zawsze byli na pierwszym piętrze; tak naprawdę nigdy nie wchodzili na drugie piętro” – powiedział trener.

Warto zauważyć, że obaj trenerzy, którzy narzekali na biuro Wilsona, zrobili to anonimowo, podczas gdy w tym samym artykule cytowano dwóch zarejestrowanych zawodników – Kendalla Hintona i Melvina Gordona – którzy powiedzieli, że nie mają problemu z tym, że Wilson ma własne biuro. Tak więc z pewnością nie było to jednomyślne zaniepokojenie w placówce Bronco. Ale dla niektórych był to problem w bardzo rozczarowującym pierwszym sezonie dla Wilsona w Denver.

READ  Jets zatrzymają Zacha Wilsona, jeśli nie będą mogli go wymienić: Woody'ego Johnsona