3 lipca, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Raport naziemny zespołu Times Now

Zdjęcie: REUTERS

Przez linię: Deepak Bopanna

Warszawa: Dziennikarz Times Now Deepak Bopanna i dziennikarz wideo Himanshu Verma przedstawiają Państwu ekskluzywny reportaż o ziemi z Polski. Ukraina Rosyjska wojna jest coraz bardziej odczuwalna, ale ludzie gromadzą się, aby pomagać sobie nawzajem na więcej niż jeden sposób.

Od wojny minęło już ponad 27 dni Rosja i Ukraina Rozpoczęty, ale nie jest znane żadne rozwiązanie ani koniec. Nie udało się osiągnąć konsensusu w sprawie żądań wysuwanych przez przywódców politycznych obu krajów.

Tymczasem na Ukrainie tysiące obywateli zostało wysiedlonych ze swoich domów, a tysiące musiały uciekać do sąsiednich krajów, próbując ratować swoje życie przed nieustannym ostrzałem, który miał miejsce w kilku miastach. Podczas głębokiego kryzysu humanitarnego sąsiednie kraje niosą pomoc i różne formy pomocy obywatelom Ukrainy.

W centrum Warszawy ze stolicy Polski powstał duży obóz dla uchodźców. Pomoc udzielana jest tutaj poprzez zorganizowanie transportu, zakwaterowania, darmowe karty SIM, jedzenie i lekarstwa. Dajemy Ci szczegółowy raport.

READ  Polska odnotowuje mniejsze ubóstwo, lepsze warunki dla dzieci