23 marca, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Raport kontuzji Giants Środa: CB Adore Jackson wrócił do treningu

Adoree’ Jackson, która była nieobecna od 11 tygodnia z powodu skręcenia MCL, wróciła do treningu w środę na Giganci z Nowego Jorku. Główny trener Brian Dabul powiedział przed treningiem, że Jackson „zamierza zrobić kilka rzeczy”. Jest oficjalnie wymieniony jako uczestnik ograniczonej praktyki.

Jackson, najlepszy obrońca Gigantów, był poza składem, odkąd został kontuzjowany podczas odbijania punta Detroit Lions.

Daboll oczywiście nie zagwarantował, że Jackson zagra Sunday vs Indianapolis Colts. Jednak środa jest pierwszym treningiem Jacksona od czasu kontuzji.

Shane Lemieux do IR

Sezon dla strażnika Giants, Shane’a Lemieux, dobiegł końca. Doznał kontuzji palca u nogi, która wymagała operacji w pierwszym meczu przedsezonowym, wrócił z 11. tygodnia IR przeciwko Lions, zagrał w pierwszej połowie i od tamtej pory nie grał.

To już dwa kolejne sezony, w których wybrany do piątej kolejki 2020 roku Lemieux doznał kontuzji i zdążył wystąpić tylko w jednym meczu.

Giants pozyskali byłego rozgrywającego pierwszej rundy Detroit Lions, Jarrada Davisa, linebackera, z drużyny treningowej Lions, który zastąpił Lemieux. Davis, lat 28, był członkiem drużyny treningowej Detroit przez cały sezon i awansował o trzy mecze, grając zaledwie 36 pstryków w obronie. [Full story on the Davis signing]

Więcej aktualizacji infekcji

Daboll powiedział, że Xavier McKinney (ręka) nie będzie trenował w środę. Nie podał harmonogramu powrotu McKinneya, mówiąc tylko, że „dotrze tam”.

Limitowanymi uczestnikami treningu będą Aziz Ogullari (kostka) i Leonard Williams (szyja). Defensywny wślizg Dexter Lawrence dostanie dzień odpoczynku weterana.

Po środowym treningu Ogollari wydawał się być optymistą co do swoich szans w meczu z Indianapolis.

„Myślę, że będę szczery” – powiedział Ogollari. „Mam na myśli to, że próbuję, to jest cel, wiesz? Przygotowuję się do gry. Więc próbuję zobaczyć, jak się czuję dzień w dzień, jakkolwiek to zajmie. Jak się czuję, to jest najważniejsze i utrzymujemy pójście.”

READ  Steelers wybrali QB stanu Dakota Południowa Chrisa Oldcona z 241 wyborem w 2022 NFL

Kiedy skręcił kostkę w sobotę przeciwko Minnesocie, Wikingowie Ogullari nie uważali, że kontuzja była poważna.

„Wiedziałem, że to jest coś, z czego mogę wrócić” – powiedział.

Środowy raport o kontuzji

olbrzymy

nie praktykowane

DL Dexter Lawrence (niezwiązany z kontuzjami/odpoczynkiem)

Ograniczony udział

CB Adore Jackson (kolano)
OLB Aziz Ogullari (kostka)
DL Leonard Williams (szyja)

źrebaki

WR Ashton Dolin (wstrząs mózgu)
T Kylin Granson (kostka)
S Rodney McLeod Jr. (nie związane z kontuzjami/odpoczynkiem)
CB Kenny Moore II (kostka)