7 lutego, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Raport giełdowy Lions vs. Jaguar: 9 w górę, 2 w dół od niedzielnej wygranej

Raport giełdowy Lions vs. Jaguar: 9 w górę, 2 w dół od niedzielnej wygranej

Wybaczcie, jeśli raport giełdowy z tego tygodnia jest nieco jednostronny; The Detroit Lionszdobyć Jaguary z Jacksonville Była to najbardziej kompletna gra ery Dana Campbella. Sprawdźmy to.

Sklep: DJ Chark, WR

Chark potrzebował dobrej gry, która nadeszła w odpowiednim momencie przeciwko jego byłemu zespołowi. Pięć chwytów na 96 jardów zapewniło Sharkowi najlepszy występ na dystansie od 8. tygodnia sezonu 2020 i pozostawiło go w zasięgu przyłożenia. Od zakończenia śmiałej prognozy z tego tygodnia. spowodowało, że A Rekin gra w piłkę, a potem musiał to być dobry moment i trudny początek jego kadencji w Detroit. Lions jasno dali do zrozumienia, że ​​chcą piłki teraz, gdy jest zdrowy, a czysta kieszeń Jareda Goffa ustąpiła miejsca Charkowi, by zdobyć głębokie gole, których pragnął.

Przechowywanie: Jared Goff, QB

Mówiąc o Goffie, co za dzień. Niedziela była niewątpliwie jednym z najlepszych dni Goffa jako Lwa ze statystycznego punktu widzenia, ponieważ zakończył 31 z 41 na 340 jardów i dwa przyłożenia. Nie był najdokładniejszy i czasami miał trudności z podaniem piłki bezpośrednio do odbiorników kilka stóp od pola. Jednak miał najczystszą kieszeń, jaką miał przez cały rok (a to wiele mówi), a to oznaczało, że Goff miał cierpliwość, by spojrzeć w dół, której on nie miał.

Nie oczekuję, że ten wysoki poziom gry utrzyma się w jakikolwiek sposób – gra Goffa była wynikiem okoliczności, a tą okolicznością był brak szybkich podań Jacksonville. Uniemożliwiło to Goffowi bycie zwykłym niechlujnym sobą w brudnej kieszeni i przypisuje sobie prowadzenie dnia, ale złagodziło oczekiwania wobec lepszych drużyn defensywnych, które posuwają się do przodu.

Zdjęcie poniżej: Scott Daly, LS

Naprawdę starałem się być wyrozumiały dla Scotta, ale w tym momencie sprawy wymykają się spod kontroli, a on ma niesamowite szczęście, że nie jest jeszcze całkiem dosłownie. Wygląda na to, że prawie co tydzień dochodzi do złego zdenerwowania, niezależnie od tego, czy jest to punt, rzut z gry, czy PAT. Jak dotąd Jack Fox, całkiem dosłownie, uratował pracę Daly’ego w pojedynkę z lwami. Gdyby Fox majstrował przy każdym złym strzale, który mu się trafił, a nawet połowie, Lwy miałyby już nowego długiego lucjana. Koordynator zespołów specjalnych Dave Vibe Broń celności Daly’ego W zeszłym miesiącu, ale więcej złych strzałów od tego czasu jasno pokazuje, że Lwy będą musiały dołożyć należytej staranności na tej pozycji.

READ  Trener Celtics, Aimee Odoka, może zostać zbanowany za naruszenie zasad drużynowych

Pończochy: Dan Campbell, HC

Kiedy coś idzie nie tak, Campbell spada jako pierwszy. Podziękowania Tam, gdzie należy się uznanie, Dan Campbell, jego pracownicy, otrzymują każdą uncję talentu z tej listy. Grają swój najlepszy sezon w grudniu. To jest coś, co my, fani Lions, rzadko widujemy. Ta drużyna ma bilans 4-1 od początku listopada, aw fazie play-off wchodzi do 14. tygodnia. Jest to dalekie od dyskusji, które miały miejsce na temat pierwszego ogólnego draftu zaledwie miesiąc temu.

Podobnie Campbell każe swojej drużynie grać czysto w piłkę nożną. Dobra drużyna piłkarska musi kontrolować nie tylko przeciwnika, ale także siebie, a Lions właśnie to zrobili w niedzielę. Drużyna zakończyła z tylko jedną karą 10 jardów za trzymanie Jonaha Jacksona na początku czwartej kwarty. Poza tym Lions grali czysty i kompletny futbol, ​​co świadczy o ich wyjątkowym wyszkoleniu we wszystkich dziedzinach.

Pończochy: Michael Badgley, K

Badgley zdobył 4 z 4 rzutów z gry w niedzielę, uderzając z 45, 47, 38 i 44 jardów. To po tym, jak Money Badger kopnął gola z gry z 51 jardów, aby zremisować zeszłotygodniową grę pod koniec meczu 4 w telewizji krajowej. Oznacza to, że Badgley ma 11 z 12 trafień w sezonie, a cztery z ostatnich pięciu trafiły z 40 jardów. Nieźle jak na faceta, którego opisywano jako źle dopasowanego na 45 jardów i nie radzącego sobie w chrupaniu. Miał swoją rezydencję jako kicker przez resztę sezonu, z wyjątkiem dużej zmiany (pukanie w drewno), i wyraźnie zasłużył na zaufanie tego zespołu i tego zespołu.

Pończochy: Will Harris, CB

To był naprawdę miły dzień dla Willa Harrisa przeciwko dość silnemu korpusowi przyjmującemu w Jacksonville. Na papierze Harris zakończył jako drugi najlepszy napastnik Lions z sześcioma wślizgami i obronionym podaniem. W filmie było trochę lepiej.

W świetnej zmianie tempa Harris znalazł się we wszystkich właściwych miejscach w zasięgu w niedzielę i miał naprawdę dobry dzień, nadążając za zasięgiem i grając w poprzek piłki, nawet gdy stracił krok. Mam nadzieję, że uda mu się utrzymać ten poziom gry w przyszłości.

READ  Rafael Nadal wycofuje się z Wimbledonu z powodu kontuzji, posyłając Nicka Kyrgios prosto do finału

Pończochy: DeShon Elliott, S.

Elliott miał swoje wzloty i upadki w tym sezonie, ale wyszedł silny, aby rozpocząć niedzielny mecz. W pierwszym rzucie obronnym Elliott postawił Travisa Etienne’a po dużym biegu, a następnie wyrwał piłkę z rąk Etienne’a, aby Lions odzyskali siły. Sprzęt sam w sobie był imponujący; Zamierzałem umieścić Elliotta w magazynie tylko po to, żeby Etienne się zatrzymał. Obroty były wisienką na torcie, rozpoczynając dzień, który okazał się wspaniałym dniem dla Lwów.

Szybkie trafienia

magazynowanie

James Huston, EDGE: kolejna torba W ograniczonych akcjach obronnych tym razem pokazał brawurę w skokach i kilka niesamowitych zakrętów. Również brawa dla Houston za podniecenie publiczności po każdym niedzielnym starciu (a było ich wiele). Koleś chętnie gra w piłkę i gra w piłkę bardzo dobrze.

Duce Staley, trener RB: D’Andre Swift w tym roku nie spełnił oczekiwań, ale Staley nadal otrzymuje znaczące poprawki i stawia go na pozycji do odniesienia sukcesu. Swift zakończył z czterema chwytami na 49 jardów i 14 prowadzeniem na 62 jardy, co było jego najbardziej efektywnym dniem od jakiegoś czasu. Przez cały czas Jamaal Williams i Justin Jackson rozwijają się w swoich rolach.

Kalif Raymond, WR/PR: Raymond nadal czaruje kopnięciami, które złapie większość powracających. Dzisiaj dzięki temu uzyskałeś dwa zwroty z 20 jardów, ale to 20 jardów, których większość innych powracających nie dostanie.

Zbiory

Justin Jackson, prawy obrońca: Kilka paskudnych kropli zraniło Jacksona w niedzielę. Jeśli chce kontynuować zdobywanie przyłożeń D’Andre Swifta, zespół musi być w stanie zaufać Jacksonowi w jego grze podaniami.