28 września, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Raport giełdowy Lions vs. Jaguar: 9 w górę, 2 w dół od niedzielnej wygranej

Raport giełdowy Lions vs. Jaguar: 9 w górę, 2 w dół od niedzielnej wygranej

Wybaczcie, jeśli raport giełdowy z tego tygodnia jest nieco jednostronny; The Detroit Lionszdobyć Jaguary z Jacksonville Była to najbardziej kompletna gra ery Dana Campbella. Sprawdźmy to.

Sklep: DJ Chark, WR

Chark potrzebował dobrej gry, która nadeszła w odpowiednim momencie przeciwko jego byłemu zespołowi. Pięć chwytów na 96 jardów zapewniło Sharkowi najlepszy występ na dystansie od 8. tygodnia sezonu 2020 i pozostawiło go w zasięgu przyłożenia. Od zakończenia śmiałej prognozy z tego tygodnia. spowodowało, że A Rekin gra w piłkę, a potem musiał to być dobry moment i trudny początek jego kadencji w Detroit. Lions jasno dali do zrozumienia, że ​​chcą piłki teraz, gdy jest zdrowy, a czysta kieszeń Jareda Goffa ustąpiła miejsca Charkowi, by zdobyć głębokie gole, których pragnął.

Przechowywanie: Jared Goff, QB

Mówiąc o Goffie, co za dzień. Niedziela była niewątpliwie jednym z najlepszych dni Goffa jako Lwa ze statystycznego punktu widzenia, ponieważ zakończył 31 z 41 na 340 jardów i dwa przyłożenia. Nie był najdokładniejszy i czasami miał trudności z podaniem piłki bezpośrednio do odbiorników kilka stóp od pola. Jednak miał najczystszą kieszeń, jaką miał przez cały rok (a to wiele mówi), a to oznaczało, że Goff miał cierpliwość, by spojrzeć w dół, której on nie miał.

Nie oczekuję, że ten wysoki poziom gry utrzyma się w jakikolwiek sposób – gra Goffa była wynikiem okoliczności, a tą okolicznością był brak szybkich podań Jacksonville. Uniemożliwiło to Goffowi bycie zwykłym niechlujnym sobą w brudnej kieszeni i przypisuje sobie prowadzenie dnia, ale złagodziło oczekiwania wobec lepszych drużyn defensywnych, które posuwają się do przodu.

Zdjęcie poniżej: Scott Daly, LS

Naprawdę starałem się być wyrozumiały dla Scotta, ale w tym momencie sprawy wymykają się spod kontroli, a on ma niesamowite szczęście, że nie jest jeszcze całkiem dosłownie. Wygląda na to, że prawie co tydzień dochodzi do złego zdenerwowania, niezależnie od tego, czy jest to punt, rzut z gry, czy PAT. Jak dotąd Jack Fox, całkiem dosłownie, uratował pracę Daly’ego w pojedynkę z lwami. Gdyby Fox majstrował przy każdym złym strzale, który mu się trafił, a nawet połowie, Lwy miałyby już nowego długiego lucjana. Koordynator zespołów specjalnych Dave Vibe Broń celności Daly’ego W zeszłym miesiącu, ale więcej złych strzałów od tego czasu jasno pokazuje, że Lwy będą musiały dołożyć należytej staranności na tej pozycji.

READ  Miedwiediew ogłusza Alcaraza i zmierzy się z Djokoviciem w finale US Open

Pończochy: Dan Campbell, HC

Kiedy coś idzie nie tak, Campbell spada jako pierwszy. Podziękowania Tam, gdzie należy się uznanie, Dan Campbell, jego pracownicy, otrzymują każdą uncję talentu z tej listy. Grają swój najlepszy sezon w grudniu. To jest coś, co my, fani Lions, rzadko widujemy. Ta drużyna ma bilans 4-1 od początku listopada, aw fazie play-off wchodzi do 14. tygodnia. Jest to dalekie od dyskusji, które miały miejsce na temat pierwszego ogólnego draftu zaledwie miesiąc temu.

Podobnie Campbell każe swojej drużynie grać czysto w piłkę nożną. Dobra drużyna piłkarska musi kontrolować nie tylko przeciwnika, ale także siebie, a Lions właśnie to zrobili w niedzielę. Drużyna zakończyła z tylko jedną karą 10 jardów za trzymanie Jonaha Jacksona na początku czwartej kwarty. Poza tym Lions grali czysty i kompletny futbol, ​​co świadczy o ich wyjątkowym wyszkoleniu we wszystkich dziedzinach.

Pończochy: Michael Badgley, K

Badgley zdobył 4 z 4 rzutów z gry w niedzielę, uderzając z 45, 47, 38 i 44 jardów. To po tym, jak Money Badger kopnął gola z gry z 51 jardów, aby zremisować zeszłotygodniową grę pod koniec meczu 4 w telewizji krajowej. Oznacza to, że Badgley ma 11 z 12 trafień w sezonie, a cztery z ostatnich pięciu trafiły z 40 jardów. Nieźle jak na faceta, którego opisywano jako źle dopasowanego na 45 jardów i nie radzącego sobie w chrupaniu. Miał swoją rezydencję jako kicker przez resztę sezonu, z wyjątkiem dużej zmiany (pukanie w drewno), i wyraźnie zasłużył na zaufanie tego zespołu i tego zespołu.

Pończochy: Will Harris, CB

To był naprawdę miły dzień dla Willa Harrisa przeciwko dość silnemu korpusowi przyjmującemu w Jacksonville. Na papierze Harris zakończył jako drugi najlepszy napastnik Lions z sześcioma wślizgami i obronionym podaniem. W filmie było trochę lepiej.

W świetnej zmianie tempa Harris znalazł się we wszystkich właściwych miejscach w zasięgu w niedzielę i miał naprawdę dobry dzień, nadążając za zasięgiem i grając w poprzek piłki, nawet gdy stracił krok. Mam nadzieję, że uda mu się utrzymać ten poziom gry w przyszłości.

READ  Czy Lamar Jackson może siedzieć w 2023 roku?

Pończochy: DeShon Elliott, S.

Elliott miał swoje wzloty i upadki w tym sezonie, ale wyszedł silny, aby rozpocząć niedzielny mecz. W pierwszym rzucie obronnym Elliott postawił Travisa Etienne’a po dużym biegu, a następnie wyrwał piłkę z rąk Etienne’a, aby Lions odzyskali siły. Sprzęt sam w sobie był imponujący; Zamierzałem umieścić Elliotta w magazynie tylko po to, żeby Etienne się zatrzymał. Obroty były wisienką na torcie, rozpoczynając dzień, który okazał się wspaniałym dniem dla Lwów.

Szybkie trafienia

magazynowanie

James Huston, EDGE: kolejna torba W ograniczonych akcjach obronnych tym razem pokazał brawurę w skokach i kilka niesamowitych zakrętów. Również brawa dla Houston za podniecenie publiczności po każdym niedzielnym starciu (a było ich wiele). Koleś chętnie gra w piłkę i gra w piłkę bardzo dobrze.

Duce Staley, trener RB: D’Andre Swift w tym roku nie spełnił oczekiwań, ale Staley nadal otrzymuje znaczące poprawki i stawia go na pozycji do odniesienia sukcesu. Swift zakończył z czterema chwytami na 49 jardów i 14 prowadzeniem na 62 jardy, co było jego najbardziej efektywnym dniem od jakiegoś czasu. Przez cały czas Jamaal Williams i Justin Jackson rozwijają się w swoich rolach.

Kalif Raymond, WR/PR: Raymond nadal czaruje kopnięciami, które złapie większość powracających. Dzisiaj dzięki temu uzyskałeś dwa zwroty z 20 jardów, ale to 20 jardów, których większość innych powracających nie dostanie.

Zbiory

Justin Jackson, prawy obrońca: Kilka paskudnych kropli zraniło Jacksona w niedzielę. Jeśli chce kontynuować zdobywanie przyłożeń D’Andre Swifta, zespół musi być w stanie zaufać Jacksonowi w jego grze podaniami.