25 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Raiders sprawili, że Antonio Pierce został zwycięzcą w swoim debiucie trenerskim

Raiders sprawili, że Antonio Pierce został zwycięzcą w swoim debiucie trenerskim

Pierwszy mecz Antonio Pierce’a w roli tymczasowego głównego trenera Raiders nie mógł ułożyć się lepiej.

Raiders strzelili gola już po pierwszym posiadaniu piłki i w trzeciej kwarcie objęli prowadzenie 27:0, po czym odnieśli zwycięstwo 30:6 nad Giants. Pierce objął swoje nowe stanowisko po tym, jak Raiders zwolnili Josha McDanielsa w ośmiu meczach podczas jego drugiego sezonu w pracy.

Jacoby Myers wyprowadził Raiders na szachownicy po biegu na 17 jardów w pierwszej kwarcie, a Josh Jacobs 26 razy na 98 jardów i dwa kolejne przyłożenia, a Raiders szybko objęli duże prowadzenie. Nowicjusz Aidan O’Connell zastąpił Jimmy’ego Garoppolo na stanowisku początkowego rozgrywającego, gdy Pierce przejął grę i trafił 16 z 25 na 209 jardów.

Skrzydłowy Davante Adams trafił siedem z tych podań, a w następnym tygodniu cztery razy złapał piłkę na odległość 34 jardów. Wyładował swoją frustrację O tym, jak dać jedną szansę Raidersom przegranym z Lions. W tym tygodniu powiedział, że jego zdaniem nadszedł czas, aby zespół dokonał zmian, gdy zapytano go o zwolnienie McDanielsa i dyrektora generalnego Dave’a Zieglera, ponieważ uważa, że ​​zespół potrzebuje czegoś, aby przyspieszyć sezon.

Wydawało się, że znaleźli go w niedzielę i tak było w przypadku wielu przeciwników Giants w tym sezonie. Mają teraz bilans 2-7, a początkowy rozgrywający Daniel Jones opuścił boisko z powodu kontuzji kolana w pierwszej akcji drugiej kwarty. Jones opuścił poprzednie trzy mecze z powodu kontuzji szyi, a kolejna dłuższa nieobecność nie pomoże Giants w utrzymaniu konkurencyjnej formy przez drugą połowę sezonu.

Prawy napastnik Evan Neal również opuścił boisko z powodu kontuzji lewej kostki. Wrócił w niedzielę po opuszczeniu dwóch meczów z powodu kontuzji prawej kostki, więc dla wielu członków ataku był to zły dzień.

W przyszły weekend będą w Dallas, starając się uniknąć powtórzenia zwycięstwa 40-0 nad Cowboys w pierwszym tygodniu. W najbliższą niedzielę w Las Vegas Pierce and the Raiders zmierzą się z Jets.

READ  Giants wybierają Alabamę na rywala z J.C. Lathamem w pierwszej rundzie draftu do NFL