18 kwietnia, 2024

Rachunki a wynik.

W walce w podnoszeniu ciężarów AFC był Faktury Pierwsze strajki wylądowały w ich poniedziałkowym spotkaniu przeciwko odwiedzającym tytani. Buffalo, zdymisjonowany przez swoją żywą publiczność na Haymark Stadium, prowadził 17-7 w przerwie.

Obie drużyny strzeliły gola w rundzie otwarcia. The Bills szybko objęli prowadzenie 7-0 nad przyjęciem Reggie Gilliam na 11 jardów. Giganci odpowiedzieli, gdy Derek Henry znalazł ziemię zepchniętą z odległości dwóch jardów. Henry miał niewielki sukces w pozostałej części połowy, biegając tylko 12 jardów na ośmiu występach.

Po zneutralizowaniu Henry’ego Bills zdominował drugi kwartał. Odzyskali prowadzenie na 49-jardowym celu Tylera Bassa w środku kwarty. Po trzech szybkich uderzeniach w obronie Buffalo, Josh Allen, który rzucił na 203 jardy w pierwszym inningu, uderzył Jake’a Comero za 40 jardów przed dwuminutowym ostrzeżeniem. Wielkie zagranie zwróciło podanie z czterech jardów Allena do Stefona Diggsa, co zwiększyło przewagę Buffalo do podwojenia.

Śledźcie na poniższym blogu na żywo, jak przedstawiamy azjatycki mecz wagi ciężkiej w miarę jej rozwoju.