25 kwietnia, 2024

Punkty Steelers kontra Colts: Kenny Pickett napędza Pittsburgh do zwycięstwa w „Monday Night Football”

To był tylko jeden mecz, ale występ Kenny’ego Picketta w poniedziałek wieczorem powinien rozwiać kilka pytań dotyczących jego przyszłości jako rozgrywającego Steelers. Były wyróżniający się Pete Panthers wydawał się być częścią rozgrywającego franczyzy, który poprowadził Steelers do zwycięstwa 24-17 w Indianapolis.

Gra Picketta doprowadziła Pittsburgha do pierwszego zwycięstwa na wyjeździe od czasu zdenerwowania Cincinnati w drodze powrotnej w pierwszym tygodniu. Dwupunktowe podanie do George’a Pickensa na początku czwartej kwarty dało Steelersowi siedmiopunktową przewagę. Następnie Pickett obserwował, jak obrona Steelersów utrzymuje późną passę Coltów, aby wyrównać wynik. Steelers przypieczętowali zwycięstwo, gdy Minka Fitzpatrick pokonała czwarte podanie Matta Ryana, które było przeznaczone dla Paris Campbell na 39 sekund przed końcem meczu.

Przegrywając 16:3 do przerwy, Colts przenieśli walkę do Pittsburgha w trzeciej kwarcie. Prowadzeni przez Jonathana Taylora, Indianapolis strzeliło dwa gole w kwarcie i objęło prowadzenie 17-16 wchodząc do ostatniej sekcji. Taylor zdobył pierwsze przyłożenie Coltów w biegu na dwa jardy. Michael Pittman zakończył ćwierćfinał podaniem z 6 jardów przyłożenia.

Steelers odzyskali prowadzenie pięć minut po rozpoczęciu czwartej kwarty po dwujardowym przyłożeniu Benny’ego Snella. Snell przebiegł 62 jardy na 12 prowadzących, grając z ulgą Nagy Harris, który opuścił mecz po kontuzji pod koniec pierwszej połowy. Następnie Pittsburgh zdobył siedem punktów po dwupunktowym podaniu Picketta do Pickensa, którego złapanie z 35 jardów na początku meczu doprowadziło Harrisa do przyłożenia na sześciu jardach, co dało Steelersowi prowadzenie 13-0.

Zwycięstwo przerwało serię dwóch porażek dla Steelers, którzy poprawili swój rekord do 4-7. Porażka Colts spadła do 4-7-1 i 1-2 pod wodzą tymczasowego trenera Jeffa w sobotę.

W poniedziałek zamieścimy pełny opis gry, ale w międzyczasie zajrzyj na naszego bloga na żywo poniżej, aby ponownie przeżyć akcję w czasie rzeczywistym.

READ  Victor Wimpanyama, faworyt do pierwszego miejsca w klasyfikacji generalnej, oficjalnie ogłasza Draft NBA 2023