20 kwietnia, 2024

Punkty Billsa kontra Packers: Josh Allen odpiera atak Aarona Rodgersa, a Green Bay spada na czwarte miejsce z rzędu

Bills przenieśli się do 6-1 w sezonie po pokonaniu Packers w niedzielę wieczorem, 27-17. Buffalo wszedł do tej gry jako dwucyfrowy faworyt i szybko pokazał, dlaczego skoczył 24-7 na pół i daleko mu było do ścigania się od tego momentu. Tymczasem ta strata spadła Green Bay do 3-5 w sezonie, a Packers przegrywają teraz cztery z rzędu.

Wychodząc z bramki, wyglądało na to, że Green Bay może dać Bills grę, gdy Josh Allen forsuje i atakuje rzadkim rzutem za trzy punkty z otwarcia. Po nieudanej próbie zdobycia czwartego miejsca w swojej pierwszej ofensywnej serii, Packers obserwowali, jak ich rachunki zgromadziły 24 punkty i zdobyły każde z czterech ostatnich posiadanych przedmiotów przed przerwą. Aaron Rodgers był w stanie znaleźć Romeo Dobbsa z imponującej odległości 19 jardów, ale ten kontratak został umieszczony pomiędzy dwoma lądowaniami w Buffalo, utrzymując Packers na dystans.

Green Bay był w stanie skutecznie prowadzić piłkę, ale gra podań wciąż trwa. Ponieważ ich największa szansa na poruszenie piłki nożnej spadła na podłogę, bardzo trudno było nadążyć za szybkim atakiem Buffalo i przeżuwać tak cenny czas poza zegarem.

W drugiej połowie obaj pomocnicy odwrócili piłkę. W rzeczywistości były trzy następujące po sobie manewry, które doprowadziły do ​​przechwycenia, w tym rzut Allena na kolejne piłki. Po drugim wyborze Allena Packers przejechali 95 jardów w dół boiska, aby zmniejszyć prowadzenie do 10 punktów dzięki 37-jardowemu połowu z Samori Toure. Jest to jednak jak najbardziej zbliżone do wąchania zwycięstwa.

Allen wykonał 13 z 25 podań na 218 jardów, dwa przyłożenia i parę przechwytów piłki w zwycięstwie. On również rzucił się sześć razy na 49 jardów. Zgodnie z oczekiwaniami, Stefon Diggs był jego celem numer jeden, trafiając sześć ze swoich ośmiu na 108 jardów i przyłożenie. Z drugiej strony Rodgers miał 19 z 30 podań na 203 jardy, dwa przyłożenia i wybór. Aaron Jones rzucił się na 143 jardy i dodał również cztery 14-jardowe chwyty do swoich sum.

READ  Rapinoe został uhonorowany przez OL Reign przed rekordową publicznością NWSL

Stąd Bell przygotuje się na wycieczkę do East Rutherford, gdzie odwiedzą Jets na mecz w 9. tygodniu na stadionie MetLife. Jeśli chodzi o Packers, zakończą swoją dwumeczową podróż, gdy w niedzielę zmierzą się z Lions w Detroit w swoim pierwszym meczu w sezonie ze swoim przeciwnikiem NFC North.