12 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Przewodnik The Verge po sprzedaży wczesnego dostępu z Amazon Prime

Przewodnik The Verge po sprzedaży wczesnego dostępu z Amazon Prime

Amazon Prime Day nie jest już corocznym wydarzeniem zakupowym. W tym roku firma organizuje świetną drugą ofertę dla członków Prime o nazwie Prime Early Access Sale, która rozpoczyna się jutro, 11 października i potrwa do środy, 12 października. Jeśli coś przypomina dwudniowe szaleństwo zakupowe Prime Day, jest ono wypełnione jednymi z najniższych cen, jakie widzieliśmy w telewizorach 4K, urządzeniach Amazon Echo, słuchawkach z redukcją szumów, akcesoriach do gier, laptopach i nie tylko. Spodziewamy się również, że pojawią się konkurencyjne oferty u sprzedawców detalicznych, takich jak Target, Best Buy i Walmart, z których wszystkie omówimy w ciągu 48 godzin.

Tak jak to zrobiliśmy w przeszłości z Prime Day, będziemy tutaj kompilować wszystkie szczegóły dotyczące jesiennej wyprzedaży Amazon, w tym nasze bieżące relacje informacyjne i nasz ostatni post o najlepszych ofertach na Amazon. Przedstawimy również mnóstwo pomocnych poradników, dzięki którym dowiesz się, jak uzyskać najlepsze oferty i wyprzedaże po cenach u innych sprzedawców.

Niezależnie od tego, czy spodziewasz się zniżek na wcześniejszy dostęp do Amazon Prime, czy nie, wydaje się to świetną okazją, aby zrobić skok na świąteczne zakupy — w końcu nikt nie chce robić wszystkich zakupów podczas Czarnego Piątku i Cyberponiedziałku, jeśli może pomóc. Powinno być 25 listopada na spanie, a nie zakupy.

READ  Indeks Dow Jones S&P 500 rośnie po niestabilnym tygodniu