21 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Przewodnik po zamówieniu Diablo 4 w przedsprzedaży — Edycja standardowa, Deluxe i Ultimate

Przewodnik po zamówieniu Diablo 4 w przedsprzedaży — Edycja standardowa, Deluxe i Ultimate

Diablo 4Zbliżamy się do otwartej bety, a zamówienie samej gry w przedsprzedaży to najłatwiejszy sposób na uzyskanie dostępu. Istnieje jednak kilka różnych wersji, które zapewniają dostęp do wielu dodatkowych przedmiotów, od przedmiotów kosmetycznych po wczesny dostęp do gry przed jej premierą 6 czerwca.

Wszystkie zamówienia przedpremierowe na grę zapewnią Ci wczesny dostęp do otwartej bety od 17 marca do 20 marca. Należy jednak zauważyć, że Diablo 4 Beta będzie dostępna dla wszystkich od 24 marca, z dostępem do 27 marca.

Jeśli jesteś ciekawy, co każdy egzemplarz dostajesz i gdzie go zdobywasz, poświęć chwilę i posłuchaj (a raczej przeczytaj).


Diablo 4 Wersja standardowa

Standardowa wersja Diablo 4 Można zamówić w przedsprzedaży za 69,99 USD na PC, Xbox i PlayStation, w formacie fizycznym i cyfrowym za pośrednictwem najlepsza ofertaI AmazonkaI Jim StopI Battle.netOprócz Stacja Play I Microsoftu cyfrowe witryny sklepowe.

Zamówienie Edycji Standardowej w przedsprzedaży zapewnia również dostęp do następujących elementów kosmetycznych.

Edycja standardowa zapewnia dostęp do otwartej wersji beta i kilku dodatkowych narzędzi kosmetycznych

Zdjęcie: Activision/Blizzard

Wersja deluxe Diablo 4

Edycja Deluxe, wyceniona na 89,99 USD, jest dostępna cyfrowo tylko przez Microsoftu I Sklepy Playstation Lub baRtle.net. Błyszcząca wersja gry daje dostęp do wszystkiego, co zawiera wersja standardowa, a także kilku dodatkowych elementów kosmetycznych.

  • mocowanie przynęty Diablo 4
  • Tarcza Hilburn Mount Shield Diablo 4

Zdobycie nowego psychodelicznego wierzchowca to świetna sprawa, ale wybranie wersji Deluxe również ją odblokowuje Diablo 4Sezonowa przepustka bojowa umożliwia dostęp do pełnej wersji gry nawet na cztery dni przed jej faktyczną premierą.

Edycja deluxe zawiera również ekskluzywny zestaw zbroi do zamontowania i do zamontowania

Zdjęcie: Activision/Blizzard

Ostateczna edycja Diablo 4

Podobnie jak Edycja Deluxe, Edycja Ultimate Diablo 4 Dostępne cyfrowo tylko przez Battle.neti Stacja Play Lub Sklepy Microsoftuale za 99,99 USD.

Zdobycie tej wysokopoziomowej wersji gry zapewnia wszystko, co zawierały poprzednie wersje, w tym dostęp do gry na cztery dni przed jej oficjalną premierą, ale pozwala także pominąć 20 poziomów w Karnecie Bitewnym i zapewnia ekskluzywną emotkę na Skrzydła Stwórcy żargon Diablo 4.

Posiadacze Edycji Ultimate otrzymują wszystkie przedmioty kosmetyczne niższego poziomu, ale mogą też pominąć pierwsze 20 poziomów przepustki bojowej.

Zdjęcie: Activision/Blizzard

Czytaj więcej

READ  Jak więc wymówić „żyj życiem”?