20 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Przedłużenie kontraktu Nicka Bosy zostało zatwierdzone dla 49ers, ale nie zostało jeszcze podpisane – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Przedłużenie kontraktu Nicka Bosy zostało zatwierdzone dla 49ers, ale nie zostało jeszcze podpisane – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

SANTA CLARA – Nick Bosa ma ważny kontrakt z 49ers. Ale to nie jest poniżej To Jak na razie całkiem dekada.

Defensywny Gracz Roku NFL 2022 przybył do Bay Area w środowy wieczór, kilka godzin po wyrażeniu zgody na przedłużenie kontraktu o pięć lat wartego 170 milionów dolarów.

Podczas gdy Bosa był w czwartek na boisku treningowym, drużyna 49ers nie ogłosiła jeszcze swojej nowej umowy z jednego prostego powodu: nie podpisał kontraktu, który uczyniłby go najlepiej opłacanym rozgrywającym w NFL.

Wydawało się, że w środę porozumienie zostało osiągnięte szybko, co zaskoczyło nawet trenera 49ers Kyle’a Shanahana na kilka minut przed jego regularnie planowaną konferencją prasową.

Dyrektor generalny John Lynch oraz negocjatorzy Parag Marath i Brian Hampton weszli do biura Shanahan, aby przekazać wiadomość.

„Widziałem to na ich twarzach, kiedy weszli do mojego domu tuż przed moim przybyciem. Ich energia naprawdę była taka, że ​​udało im się tego dokonać” – powiedziała Shanahan w środę.

Ponad 24 godziny później umowa nadal nie została sfinalizowana – prawdopodobnie w czasie, gdy przedstawiciele 49ers i Bosa przeglądają warunki umowy i skomplikowany język.

Bosa w czwartek pojawił się na boisku, kończąc swój 44-dniowy kontrakt. Ponieważ ma ważny kontrakt z zespołem, mógł zakładać garnitur i uczestniczyć w ograniczonych treningach i spotkaniach.

49ers i Bosa spodziewają się sfinalizować transakcję, aby mógł odegrać ważną rolę w niedzielnym meczu zespołu w pierwszym tygodniu na stadionie Pittsburgh Steelers.

Bosa miał wejść w ostatni rok swojego pierwotnego kontraktu z 49ers po tym, jak klub wybrał opcję na piąty rok o wartości 17,86 miliona dolarów na ten sezon.

Jak to zwykle bywa w przypadku zawodników o dużych biletach, Bosa wytrzymał od początku obozu przygotowawczego, aby zarobić na 49ers w ramach lukratywnego długoterminowego przedłużenia.

READ  Zwycięstwo Spurs stawia Thunder, Wolves i Nuggets w trójstronnym remisie na szczycie Zachodu

Po podpisaniu kontraktu Bosa pozostanie związany kontraktem z 49ers do sezonu 2028.

Jego średnie przedłużenie o 34 miliony dolarów przewyższa Aarona Donalda z Los Angeles Rams, który ustalił poprzedni poziom odniesienia na poziomie 31,7 miliona dolarów rocznie.

Pobierz i śledź podcast 49ers Talk