6 grudnia, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Proces Johnny'ego Deppa: Kate Moss zeznaje, że nigdy nie zepchnął jej ze schodów

Proces Johnny’ego Deppa: Kate Moss zeznaje, że nigdy nie zepchnął jej ze schodów

Moss, która zeznawała przez mniej niż trzy minuty, powiedziała, że ​​była w romantycznym związku z Deppem od 1994 do 1998 roku. Zespół Deppa nazwał ją świadkiem obalania w odpowiedzi na zeznania Hearda, który powiedział na platformie, że myślała o plotce, że Depp popchnęła Moss, kiedy ona i jej siostra Whitney Heard Henriquez w kłótni z Deppem w pobliżu schodów.

„Zamachował się w Whitney i usłyszałem plotkę, niejasną plotkę na ten temat” – powiedział Heard 17 maja.

W środę Moss zeznał pod przysięgą, że plotki były nieprawdziwe – że ówczesna para udała się na Jamajkę podczas ich romansu i że w pewnym momencie lotu była burza i Moss spadł ze schodów i zranił ją w plecy . .

„Wychodziliśmy z pokoju, a Johnny wyszedł z pokoju przed moim wyjściem i była burza, a kiedy wyszedłem z pokoju, zsunąłem się po schodach i uderzyłem się w plecy” – powiedział Moss. „Krzyczałam, ponieważ nie wiedziałam, co mi się przydarzyło, i cierpiałam, a on wrócił szczęśliwy, żeby mi pomóc, zaniósł mnie do mojego pokoju i uzyskał pomoc medyczną”.

Prawnik Deppa zapytał Mossa, czy Depp zepchnął ją ze schodów podczas ich romansu.

Moss zeznał: „Nie, nigdy mnie nie popychał, nigdy mnie nie kopał ani nie zrzucał ze schodów”.

Moss nie był przesłuchiwany przez zespół prawników Hearda.

Depp pozwał Hearda o 50 milionów dolarów w 2018 roku w artykule opublikowanym w Washington Post, w którym napisała, że ​​aktor zarzuca mu zniesławienie i że stracił pracę. Heard zażądał od Deppa 100 milionów dolarów, powołując się na oświadczenia złożone przez jego prawnika, w których opisał jej oskarżenia o nadużycia ze strony Deppa jako zniesławiające „oszustwo”, które kosztowało ją jej biznes.

Johnny Depp zajmuje stanowisko po raz drugi

Później w środę Depp wszedł na scenę, aby zeznawać po raz drugi.

READ  Kim Kardashian opuszcza Kanye Westa ze swojego monologu SNL

Aktor zeznawał wcześniej na procesie w ciągu czterech dni w kwietniu. Proces trwał sześć tygodni z tygodniową przerwą w środku. Argumenty zamknięcia spodziewane są do końca tygodnia.