1 października, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Priyanka Chopra dociera do Polski na spotkanie z ukraińskimi uchodźcami: The Tribune India

Priyanka Chopra dociera do Polski na spotkanie z ukraińskimi uchodźcami: The Tribune India

Nowe Delhi, 1 sierpnia

Aktorka Priyanka Chopra, związana z UNICEF od prawie półtorej dekady, jest obecnie w Polsce, aby spotkać się z ukraińskimi uchodźcami, którzy zostali zmuszeni do ucieczki z Ukrainy podczas rosyjskiej inwazji.

Na Instagramie Priyanka napisała: „Sytuacja na Ukrainie jeszcze się nie skończyła… To jeden z największych kryzysów przesiedleńczych ludzi na świecie, skala i skala! Proszę śledzić. Ludzie bezpośrednio dotknięci tą wojną.@unicef”. Upuścił również wideo, w którym opowiada o tym, jak rosyjska inwazja wpłynęła na życie ludzi, zwłaszcza dzieci i kobiet.

Oto wideo:


Post Priyanki zbiera wiele polubień i komentarzy. Wielu chwaliło Priyankę za jej wsparcie.

„Niech Bóg cię błogosławi Priyanka. Dziękuję za rozszerzenie wsparcia” – skomentował jeden z użytkowników mediów społecznościowych.

„Twoje wsparcie wiele znaczy” – napisał inny.

Zrzuty ekranu z Instagram Stories Priyanki Chopra.

24 lutego Rosja rozpoczęła specjalną operację wojskową na Ukrainie po tym, jak Doniecka i Ługańska Republika Ludowa poprosiła o pomoc w obronie. Ukraina oskarżyła Rosję o popełnianie okrucieństw i brutalnych aktów wobec ludności cywilnej od czasu inwazji i twierdzi, że zidentyfikowała ponad 10 000 zbrodni wojennych. Rosja zaprzecza, jakoby celowała w cywilów.

ANI

#PriyankaChopra #Rosja #Ukraina

READ  LaaS fintech trade ledger uruchamia w Polsce laboratorium rozwojowe