14 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Prezes SAG-AFTRA, Fran Drescher, dołącza do WGA Picket Lines – Deadline

Prezes SAG-AFTRA, Fran Drescher, dołącza do WGA Picket Lines – Deadline

Siódmego dnia strajku Writers Guild of America przeciwko hollywoodzkim studiom przywódcy związkowi zarówno z WGA, jak i SAG-AFTRA, w tym prezes Actors Guild Fran Drescher, uderzyli na pikiety w Paramount Pictures w Los Angeles.

Przemawiając przed bramą studia przy Melrose Avenue, Meredith Steam, przewodnicząca WGAW, powiedziała, że ​​związek nie miał żadnych wiadomości od Motion Picture and Television Producers Alliance od czasu zerwania rozmów kontraktowych wieczorem 1 maja – i nie spodziewa się żadnych wiadomości. . je na chwilę.

„Będziemy tutaj, kiedy tylko będą rozmawiać o prawdziwych problemach” – powiedziała. „Czuliśmy, że ostatnim razem nie odbyliśmy prawdziwej rozmowy, więc kiedy będą naprawdę gotowi do poważnej rozmowy, będziemy tam”.

Do scenarzystów dołączyli Drescher z SAG-AFTRA i wiceprezes Ben Whitehair przy bramach Paramount, gdzie Drescher mówiła o znaczeniu solidarności między hollywoodzkimi związkami zawodowymi, a także o tym, czego może się spodziewać po nadchodzących negocjacjach AMPTP dotyczących jej ogromnego związku aktorów, zaplanowanych na rozpocząć 7 czerwca.

„[SAG-AFTRA’s] „Rozmowa będzie zupełnie inna i mam wielką nadzieję, że prawdopodobnie nie dojdziemy do tego punktu” – powiedział Drescher, gdy scenarzyści wiwatowali, gdy mijali zatłoczony chodnik na Melrose Avenue.

Stiehm wyraził również solidarność z innymi związkami rozrywkowymi, dziękując Drescherowi i aktorom, którzy dołączyli do wybranych linii w ciągu pięciu dni demonstracji, a także członkom DGA, IATSE i Teamsters, którzy okazali wsparcie.

POWIĄZANE: Pisarze są kreatywni dzięki sloganom Picket Line: „Droga do piekła jest wybrukowana małymi pokojami”

„Myślę, że to dlatego, że wszyscy jesteśmy głodni” – powiedziała o hollywoodzkich syndykatach. „Wszyscy czujemy się zepchnięci na margines, pokonani i musimy to powstrzymać. To właśnie robi Gildia Scenarzystów i otrzymaliśmy duże wsparcie od innych związków zawodowych”.

READ  Kuba Gooding Jr. przyznaje się do winy przy użyciu siły