22 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Pozytywny wynik testu Return of Poland Govt w Agra

Pozytywny wynik testu Return of Poland Govt w Agra

Po dwudziestu dniach przerwy producent obuwia, który niedawno wrócił z Polski, w sobotę wykazał w Agrze pozytywny wynik testu na Kovit-19. Sędzia okręgowy w Agrze Prabhu N Singh powiedział, że w fabryce obuwia przesłuchano kolejnych 56 osób, które prawdopodobnie miały z nią kontakt.

Jednak, jak wcześniej testowano w prywatnym laboratorium, administracja okręgu wysłała próbkę do SN Medical College (SNMC) do przeglądu. Dyrektor medyczny Agry, dr AK Srivastava, powiedział, że próbka wysłana do SNMC również dała wynik pozytywny na Govt-19.

Ponieważ osoba wróciła z kraju europejskiego, oczekuje się, że wydział zdrowia wyśle ​​próbkę do Lucknow, aby znaleźć różnicę.

„Łącznie 56 osób podejrzanych o powiązania z nim zostanie przesłuchanych. Próbki tych eksperymentów zostaną wysłane do Lucknow w celu zsekwencjonowania genetycznego w celu znalezienia wariantu Govit-19 ”- dodał dr Srivastava.

2 marca 2020 r. w Agrze zgłoszono pierwszy przypadek Govt-19 w Uttar Pradesh, a osoba z wynikiem pozytywnym wróciła z innego kraju europejskiego, Włoch.

„Nie ryzykowaliśmy i 56 osób w fabryce obuwia, które miały kontakt z tą osobą, powinno zostać przebadanych pod kątem Govt-19” – powiedział sędzia okręgowy.

Ostatni pozytywny przypadek Govt-19 został zgłoszony 30 października 2021 r. Dopóki sprawa nie ukazała się w piątek, w Agrze nie zarejestrowano żadnych przypadków działania rządu. Pozytywne przypadki w Agrze sięgnęły 25766 w sobotę, 25307 przypadków zostało oddalonych i 458 zgonów.

Do chwili obecnej w powiecie przetestowano 2009843 próbki i 98,21% jest odzyskiwanych. Agra ma dodatni wskaźnik 1,28%, a śmiertelność 1,77%. W sumie do soboty w Agrze zaszczepiono 3337767 osób.

READ  Biedronka otworzyła swój 3500-ty outlet w Polsce