9 grudnia, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Powodzenia w zastanawianiu się, jak pobrać Warzone 2.0

Powodzenia w zastanawianiu się, jak pobrać Warzone 2.0

Aktualizacja 16.11.22: Dodatkowa aktualizacja Call of Duty została wydana dziś rano i ma około 70 GB dla Xbox Series X/S i 20 GB dla PlayStation 5.

Użytkownicy PlayStation 5 będą również musieli ponownie pobrać pakiety zawartości Warzone, multiplayer i Spec Ops (jeśli były wcześniej zainstalowane), dodając dodatkowe 10 GB do całkowitego rozmiaru pobierania.

Nie jest jasne, dlaczego użytkownicy PlayStation muszą ponownie pobierać te pakiety, ale jest to regularne zjawisko w przypadku aktualizacji Modern Warfare (2019) i Warzone.

Jeśli masz wolne łącze internetowe, zdecydowanie zalecamy zarezerwowanie czasu na pobranie aktualizacji wcześniej Premiera Warzone 2.0 dziś wieczoremktóry rozpoczyna się o 18:00 tutaj w Wielkiej Brytanii.

Oczywiście nie jest to wygodne dla osób z ograniczeniami danych, ponieważ kryzys energetyczny spowodował gwałtowny wzrost cen energii elektrycznej.


Oryginalna historia 15.11.22:Call of Duty: Warzone 2.0 jest już dostępne do wstępnego pobrania przed jutrzejszą premierą gry – ale zrobienie tego wcale nie jest proste.

Właściciele PlayStation 4 i 5, którzy wczoraj wieczorem szukali Warzone 2.0, nie mogli znaleźć pliku do pobrania, wyszukując „Call of Duty Warzone” w PlayStation Store, podczas gdy użytkownicy Steam, którzy są właścicielami Modern Warfare 2, nie znaleźli żadnego pliku do pobrania.

Sytuacja wygląda trochę lepiej na Xboksie, gdzie Warzone 2.0 można odkryć na stronie Sklepu. Jednak po bliższym przyjrzeniu się pobraniu wydaje się również zaskakujące, że zawiera pakiet Modern Warfare 2 za darmo.

Biuletyn Eurogamer: Czy warto rzucić okiem na Pokémon Scarlet i Violet Leaks?

Więc co tu się dzieje? Cóż, po raz drugi Activision zintegrowało Warzone 2.0 z programem uruchamiającym Modern Warfare 2, podobnie jak w przypadku Warzone i Modern Warfare (2019).

Użytkownicy PlayStation 5 mogą znaleźć Warzone 2.0, przechodząc na stronę sklepu Modern Warfare 2 i klikając menu kontekstowe, aby zobaczyć różne wersje gry. Znajdziesz tam opcję Warzone 2.0.

READ  Następca Switcha „poważnym problemem” dla Nintendo, mówi prezes

Rozmiar pobierania zależy od tego, czy masz już zainstalowaną Modern Warfare 2, ponieważ ci, którzy mają grę, będą mieli znacznie mniejsze 2,51 GB, podczas gdy ci, którzy pobiorą od zera, będą mieli większe 45 GB do pobrania.

dla Steama, Activision potwierdzone Że każdy, kto ma zainstalowaną grę Modern Warfare 2, będzie miał już wstępnie załadowaną Warzone 2.0, podczas gdy osoby bez niej mogą samodzielnie pobrać Warzone 2.0.

Chociaż jest to bardziej oczywiste, sposób, w jaki to działa, okazał się kontrowersyjny wśród zagorzałej społeczności Call of Duty. Wiadomość o fuzji wysłała ten post na górę subreddita Modern Warfare 2:

Głównym problemem dla fanów jest to, że Warzone jest wieczną grą akcji Call of Duty na żywo z większą bazą graczy, co często jest oceniane jako przyćmiewające ofertę premium Activision. Program uruchamiający Activision jest przeznaczony przede wszystkim dla Warzone, mówią gracze, podczas gdy premium Modern Warfare jest na drugim miejscu. Doprowadziło to do przyjęcia przez podstawową społeczność tak zwanego „czystego konta” przed integracją Warzone.

I Poruszył tę kwestię kilka miesięcy temu, ponieważ pierwotne plany zamknięcia Warzone wywołały obawy, że Modern Warfare również się zamknie. Na szczęście wydaje się, że interfejs Modern Warfare (2019) powrócił do wyglądu sprzed wojny (choć z dużym ogłoszeniem dotyczącym Modern Warfare 2).


Interfejs Modern Warfare po patchu poza Warzone.

Jednak dla fanów ta integracja stwarza szersze poczucie, że zasoby rozwojowe Activision są odciągane od Modern Warfare 2 w kierunku Warzone 2.0. Społeczność zwróciła na to uwagę Tylko dwie mapy Ogłoszono sezon 1 gry, z których oba są recyklingiem z poprzednich gier. Pierwsza duża łatka gry zbiega się również z premierą Warzone 2.0, co rodzi pytania o to, czy rozwój Modern Warfare 2 był zdeterminowany cyklem rozwoju trybu Battle Royale.

READ  Najlepsze oferty weekendowe: urządzenia Google Nest, karty podarunkowe Nintendo i więcej