1 grudnia, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Port Zelda: Ocarina Of Time na PC jest już ukończony i niedostępny

Port Zelda: Ocarina Of Time na PC jest już ukończony i niedostępny

Zdjęcie: Nintendo

Rozwój został ostatecznie zakończony The Legend of Zelda: Okaryna Czasu Port PC i możesz grać z Link i jeździć po Hyrule Field na Eponie, teraz, gdy jest już dostępny!

Ten port jest możliwy tylko dzięki projektowi fanów, który polega na inżynierii wstecznej Ocarina of Time, gdzie sam kod jest legalny, ponieważ nie wykorzystuje żadnych ujawnionych treści ani zasobów chronionych prawem autorskim. Aby uruchomić port, musisz znaleźć ROM N64 z legalnych źródeł dla gry N64.

Harbour Masters, umysł stojący za tym portem PC, ogłosił uruchomienie swojego projektu w stylu prawdziwego fana Nintendo – z Reklama na żywo. Możesz nawet zagrać na Steam Deck!

Ale Harbour Masters też nie liczą na laury. Deweloperzy dodadzą więcej do portu, w tym zamianę tekstu na mowę, wizualizacje 60 klatek na sekundę, modele HD i dźwięk, więcej pakietów tekstur do gry, obsługę użytkowników komputerów Mac i Linux i wiele innych. tam Dostępnych jest już wiele modyfikacji Jeśli chodzi też o port – od fajnego do głupiego, oczywiście – więc jest mnóstwo rzeczy do zrobienia oprócz powtórki i pokonania jednej z najlepszych gier Zelda w historii.

Możemy sobie wyobrazić, że byłoby to dobrodziejstwem w szczególności dla biegaczy szybkich. Ocarina of Time to bardzo popularna, szybka gra wyścigowa, a ten port na PC sprawia, że ​​jest to jeszcze łatwiejsze dla graczy.

Kapitanowie Portu powiedzieli również, że chcieliby zrobić coś podobnego z Maską Majory i jesteśmy pewni, że wiele osób będzie bardzo podekscytowanych. Obecnie trwa inżynieria odwrotna i to jest sprawiedliwe Ponad 45% ukończone.

Czy zechciałbyś sprawdzić ten port Okaryna Czasu? Daj nam znać w komentarzach.