15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Ponieważ pierwszy rozdział Destiny 2 kończy się nagle, odcinki wydają się gorsze niż pory roku

Ponieważ pierwszy rozdział Destiny 2 kończy się nagle, odcinki wydają się gorsze niż pory roku

Gracze Destiny 2 zalogowali się do nowej misji fabularnej we wczorajszym odcinku „Echoes” i natychmiast zostali poinformowani, że…Pierwsza ustawa dobiegła końca. Było to zaskoczeniem dla wielu (łącznie ze mną), którzy nie wiedzieli wcześniej, że kanon zostanie ukończony zaledwie po trzech tygodniach tworzenia historii, przed zrobieniem trzytygodniowej przerwy, a potem przez trzy tygodnie z rzędu, aż skończymy całość . .

Tak, to odmiana od modelu sezonowego, ale wygląda na to, że mogło być… gorzej. Otrzymanie zaledwie trzech tygodni historii przed trzytygodniową przerwą przypomina mi, jak Netflix dzieli nowe sezony dużych seriali na pół lub na trzy części z miesięczną przerwą pomiędzy nimi, co naprawdę zakłóca bieg rzeczy.

Następnie, gdyby taki był harmonogram, mogłoby to oznaczać 9 tygodni treści fabularnych, czyli więcej niż zwykle 7-8 tygodni w sezonie, ale znowu te odcinki są znacznie dłuższe niż sezony, ponieważ rozdział 3 tego nie robi . Zaczyna się Do 27 sierpnia. Drugi semestr będzie kontynuowany 16 lipca.

Ale nie chodzi tylko o zatrzymanie i rozpoczęcie historii, ale także o to, jak gra nigdy wcześniej nie wyglądała. W szczególności gra wprowadzi nową broń, która dołączy do istniejącej selekcji sezonowej w kolejnych dwóch rozdziałach, przy czym nie ma powodu, dla którego gracze mieliby obecnie grać w zawartość sezonową, nawet gdyby chcieli, ze względu na przełożenie nagród. Nie widzieliśmy takiej broni ograniczonej czasowo… nigdy i naprawdę nie jest dobrym pomysłem planowanie modelu epizodycznego, nawet jeśli rzeczywiście jest to broń bardziej wszechstronna niż zwykle.

Drugą ważną kwestią jest Karnet Bojowy, który teraz także jest ograniczony czasowo. Możesz teraz osiągnąć poziom 100, czyli poziom, na którym jesteś w tym tygodniu, ale później potrzeba znacznie więcej doświadczenia, aby awansować na kolejny poziom, a nawet jeśli to zrobisz, nie będziesz mógł odebrać żadnych nagród aż do rozdziału 2 Aby odblokować dodatkowe 50 poziomów, a następnie kolejne 50 w Rozdziale 3. Oznacza to, że nie ma punktów do zdobycia za wyzwania lub ukończenie nagród do czasu premiery Rozdziału 2, aby doświadczenie nie stanowiło tylko ułamka tego, czym powinno być.

Ja wiem Dlaczego Bungie robi to tak, jakby posiadanie wszystkiego z góry skutkowało dłuższym czasem martwym na końcu odcinka niż miałoby to miejsce w przypadku sezonów, biorąc pod uwagę ich długość, ale to też nie wygląda dobrze i jest gorsze niż tryb sezonowy . Obiecano, że odcinki będą dłuższe niż sezony i choć prawdopodobnie jest to prawdą, ponieważ jest ich mniej, zdziwiłbym się, gdyby łączna zawartość była większa niż suma czterech sezonów. Wydaje mi się, że jest to sposób na ograniczenie dostarczania treści, a dodatkowy czas jest główną rzeczą, która pogarsza całą sprawę.

W rozdziałach 2 i 3 mogą pojawić się duże niespodzianki i być może więcej treści, niż sobie wyobrażamy, ale jak na razie ta zmiana nie wygląda dobrze, a „przetasowanie” formatu sezonów wydaje się bardzo podobne do poprzedniego, ale z większą liczbą ograniczenie czasowe, które jest jedną z głównych rzeczy, których ludzie nienawidzą w zajęciach.

Chodź za mną Na Twitterze, Wątki, youtube, I Instagrama.

Sięgnij po moje powieści science fiction Seria Bohaterów Zabójców I Trylogia Ziemi.

READ  Google wypycha Gemini do innej aplikacji na Twoim telefonie z Androidem (zaktualizowano) -