30 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Ponad 110 najlepszych ofert w cyberponiedziałek w 2022 r.: aktualizacje na żywo

Duży biały tekst Cyber ​​​​poniedziałek z urządzeniami elektronicznymi za nim

Fot. ZDNET

Uwaga redaktora: To podsumowanie tegorocznego Black Friday i Cyber ​​Monday! Prześpimy się i położymy do łóżka tego blogera na żywo. Ale jeśli chcesz znaleźć więcej ofert, zobacz Nasza kolekcja najlepszych ofert na Cyberponiedziałek 2022 Nadal możesz kupić.


Nadszedł Cyber ​​​​poniedziałek, a teraz możesz uzyskać najlepsze oferty technologiczne roku. Widzimy wiele zniżek na Cyber ​​​​poniedziałek online telewizoryi laptopyi Tabletkii telefonyi nawet Produkty firmy Apple Podobnie jak AirPodsy i IPAD. Szereg dużych sklepów internetowych – m.in Amazonkai WalmartI najlepsza oferta – Zaznacz wszystko najgorętsze urządzenia i Dziecięce zabawy.

Również: Najlepsze oferty w Cyber ​​​​poniedziałek 2022 poniżej 30 USD

Edytory ZDNET śledzą pliki Najlepsze wyprzedaże w Cyberponiedziałek 2022, tutaj. Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze, dodaj tę stronę do zakładek i pamiętaj, aby wracać po aktualne rabaty. U góry zobaczysz ostatnie dwie godziny najnowszych ofert Cyberponiedziałku, które udało nam się znaleźć. U dołu strony, zamiast skupiać się na najnowszych ofertach, posortowaliśmy najlepsze oferty na Cyberponiedziałek według kategorii.

Najnowsze oferty w Cyberponiedziałek

Zapoznaj się ze spisem treści, aby uzyskać szybką nawigację i nie zapomnij o tym Odśwież stronę, aby zobaczyć najnowsze aktualizacje.

23:15 czasu wschodniego

23:00 czasu wschodniego

22:45 czasu wschodniego

22:30 czasu wschodniego

22:15 czasu wschodniego

22:00 czasu wschodniego

21:45 czasu wschodniego

21:30 czasu wschodniego

21:15 czasu wschodniego

Najlepsze oferty telewizyjne w Cyber ​​​​poniedziałek

Niezależnie od tego, czy kupujesz swój pierwszy telewizor, czy modernizujesz zestaw kina domowego, wspaniałe oferty w Czarny piątek i Internetowy poniedziałek sprawiają, że jest on bardziej przystępny niż kiedykolwiek. Marki takie jak Samsung, Sony, LG i TCL mają duże zniżki na modele budżetowe, a także wysokiej klasy telewizory dla kupujących poszukujących funkcji premium, takich jak panele OLED i wirtualny dźwięk przestrzenny.

Również: Najlepsze programy telewizyjne w Cyberponiedziałek 2022

Najlepsze oferty telewizyjne w czarny piątek

LG

Poniższe oferty są uporządkowane od najstarszej (najwyższa) do najnowszej (najniższa):

Najlepsze oferty na laptopy w Cyber ​​​​poniedziałek

Jest listopad, co oznacza między innymi oferty Black Friday i Cyber ​​​​poniedziałek oraz zniżki na wszelkiego rodzaju laptopy od sprzedawców detalicznych i producentów laptopów. Czarny piątek rozpoczął się kilka tygodni temu, więc silnik sprzedaży działa już od dłuższego czasu. Istnieje kilka doskonałych ofert, które można uzyskać przez cały miesiąc. ZDNET podsumowuje najlepsze oferty na laptopy.

Również: Najlepsze oferty na laptopy w Cyberponiedziałek 2022

Oferty na laptopy w Czarny piątek 2022

najlepsza oferta

Poniższe oferty są uporządkowane od najstarszej (najwyższa) do najnowszej (najniższa):

Najlepsze oferty na tablety w Cyberponiedziałek

Czarny piątek i cyberponiedziałek to największe okresy zakupowe w roku, kiedy tablety sprzedają się za 100, a nawet 500 dolarów. Podsumowaliśmy najlepsze oferty na tablety w Cyberponiedziałek od takich marek jak Apple i Samsung.

Również: Najlepsze oferty na tablety w Cyberponiedziałek 2022

Najlepsze oferty na tablety w czarny piątek

Fot. ZDNET

Poniższe oferty są uporządkowane od najstarszej (najwyższa) do najnowszej (najniższa):

Najlepsze oferty gier w Cyber ​​​​poniedziałek

Skorzystaj z tych wspaniałych ofert na laptopy do gier, komputery PC, konsole i akcesoria. Sprzedawcy detaliczni, tacy jak Amazon, Best Buy i Target, otrzymują duże zniżki na wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć najlepszą przestrzeń do gier w swoim domu.

Również: Najlepsze oferty gier w Cyberponiedziałek 2022

Oferty gier w Czarny piątek 2022

Zdjęcie: Najlepszy zakup

Poniższe oferty są uporządkowane od najstarszej (najwyższa) do najnowszej (najniższa):

Najlepsze oferty domów w Cyberponiedziałek

Znaleźliśmy największe rabaty, jakie możesz teraz uzyskać na najlepiej oceniane inteligentne termostaty, dzwonki wideo, kamery bezpieczeństwa, roboty odkurzające i inteligentne technologie kuchenne, takie jak Instant Pots. Będziesz chciał wyposażyć swój dom/biuro w te świetnie sprzedające się produkty.

Również: Najlepsze oferty Amazon Cyber ​​​​poniedziałek 2022

Najlepsze oferty z okazji Czarnego Piątku dla biur domowych

Amazonka

Poniższe oferty są uporządkowane od najstarszej (najwyższa) do najnowszej (najniższa):

Najlepsze oferty przesyłania strumieniowego w Cyber ​​​​poniedziałek

Streaming zapewnia najlepsze opcje rozrywki, które można dostosować do własnych preferencji i budżetu. Poniższe oferty na Cyberponiedziałek obejmują subskrypcje transmisji strumieniowej do usług takich jak YouTube Premium, Apple TV, telewizory Smart TV z funkcją transmisji strumieniowej oraz urządzenia do transmisji strumieniowej, które zmienią Twój telewizor w urządzenie kompatybilne z Twoimi ulubionymi usługami.

Również: Najlepsze oferty transmisji strumieniowych w Cyberponiedziałek 2022

Roku Streaming Stick 4K+

Sherene Shibo

Poniższe oferty są uporządkowane od najstarszej (najwyższa) do najnowszej (najniższa):

Najlepsze oferty na słuchawki w Cyber ​​​​poniedziałek

Jeśli Twoje wakacje mogą być szczęśliwsze dzięki parze słuchawek do słuchania lub blokowania tandetnych świątecznych piosenek, nie szukaj dalej. Podczas gdy słuchawki i słuchawki są niezbędnymi akcesoriami, ich ceny mogą być więcej niż praktyczne. W końcu nadszedł Cyber ​​​​poniedziałek, więc przygotowaliśmy listę najlepszych ofert na słuchawki, abyś mógł przetrwać świąteczny pośpiech, mając na sobie pąki.

Również: Najlepsze oferty na słuchawki w Cyberponiedziałek 2022

Oferty na czarny piątek na słuchawki 2022

Sony

Poniższe oferty są uporządkowane od najstarszej (najwyższa) do najnowszej (najniższa):

Najlepsze oferty na smartfony w Cyber ​​​​poniedziałek

Jeśli wstrzymasz się z aktualizacją swojego smartfona do sezonu zakupów świątecznych, Twoja cierpliwość w końcu zostanie nagrodzona. Oto najlepsze oferty w Czarny piątek, które pozwolą Ci zaoszczędzić setki telefonów komórkowych w godzinach szczytu. Przeszukaliśmy cyfrowe katalogi najpopularniejszych sprzedawców detalicznych, aby zebrać poniżej najlepsze oferty telefonów komórkowych. Czytaj dalej i zacznij oszczędzać.

Również: Najlepsze oferty na smartfony w Cyberponiedziałek 2022

Najlepsze oferty na smartfony w Czarny piątek

SAMSUNG

Poniższe oferty są uporządkowane od najstarszej (najwyższa) do najnowszej (najniższa):

Najlepsze oferty na smartwatch w Cyberponiedziałek

Czasami poleganie na telefonie, aby zobaczyć, która jest godzina, ile zrobiłeś kroków i jaka będzie pogoda jutro, może być trochę irytujące. Ale dzięki smartwatchom możesz uzyskać dostęp do wszystkich tych funkcji i wielu innych. Sprawdź te oferty na smartwatche w zaciszu własnego domu w tym okresie świątecznym.

Również: Najlepsze oferty na smartwatch w Cyberponiedziałek 2022

Najlepsze oferty Smartwatch w Czarny piątek 2022

jabłko

Poniższe oferty są uporządkowane od najstarszej (najwyższa) do najnowszej (najniższa):

Najlepsze oferty głośników w Cyber ​​​​poniedziałek

Nie czekaj do indyka, aby rozpocząć zakupy. Twoje koszyki na zakupy mogą być pełne kombinacji farszu i sosu żurawinowego, ale Czarny piątek i Cyberponiedziałek są tutaj — więc zostaw miejsce na niektóre z naszych ulubionych ofert na głośniki, wzmacniacze i subwoofery.

Również: Najlepsze oferty na Cyberponiedziałek 2022

Google Nest Hub (2. generacji)

targetowanie

Poniższe oferty są uporządkowane od najstarszej (najwyższa) do najnowszej (najniższa):

Więcej ofert technicznych w Cyber ​​​​poniedziałek

Cóż, oto wszystkie inne przypadkowe — ale fajne — technologie, które znaleźliśmy na sprzedaż.

Również: Najlepsze oferty Target w Cyberponiedziałek w 2022 roku

Oferty fitness na Czarny piątek 2022

Jun Wan

Poniższe oferty są uporządkowane od najstarszej (najwyższa) do najnowszej (najniższa):

Redaktorzy ZDNET mają doświadczenie w śledzeniu cen i transakcji przez 365 dni w roku. Zajrzyj do naszego Deal Center — wiemy, jak znaleźć okazje. Nasz proces rozpoczyna się od zidentyfikowania najgorętszych i najpopularniejszych produktów roku, niezależnie od tego, czy są to słuchawki AirPods, czy najnowsze iPady, a następnie przechodzimy przez żmudny proces, który obejmuje sprawdzanie głównych sprzedawców detalicznych i innych, o których być może nie słyszałeś (ale wciąż są zaufane sklepy).

Kiedy zauważymy, gdzie i ile każdy artykuł jest dostępny, używamy narzędzi do śledzenia cen, aby przejrzeć historię cen każdego produktu. Stamtąd możemy ustalić, czy są one wielokrotnie wyprzedawane, czy też osiągnęły najniższy poziom w historii. Wszystko, co nie jest co najmniej 20% tańsze, nie załatwi sprawy*I oczywiście nawet nie myślimy o rzeczach, które podrożały w ostatnich tygodniach tylko po to, by przecenić je w Czarny piątek. Nie jesteśmy noobami.

Robimy zakupy online tak samo jak Ty, ale jesteśmy ekspertami w znajdowaniu ofert technologicznych, które naprawdę warto kupić, oszczędzając czas na zakupy, dzięki czemu możesz cieszyć się wakacjami z przyjaciółmi i rodziną.


* Z wyjątkiem produktów Apple i innych urządzeń, które rzadko trafiają do sprzedaży.

Czarny piątek odbywa się co roku w dzień po Święcie Dziękczynienia. W tym roku Czarny Piątek 2022 wypadł w piątek, 25 listopada. Ale, szczerze mówiąc, Czarny piątek nie jest już tylko 24-godzinnym wydarzeniem. To zamieniło się w tygodnie ofert na ptaki, skrzynek na drzwi, a nawet wyprzedaże rozpoczynające się w październiku.

Czarny piątek i cyberponiedziałek to synonimy wielkich wyprzedaży, które rozpoczynają sezon przedświątecznych zakupów. Podczas gdy oferty w Czarny piątek rozpoczęły się w październiku tego roku i mogą obejmować sklepy stacjonarne i sprzedawców internetowych, wyprzedaże w Cyberponiedziałek są głównie online i mogą przedłużyć Czarny piątek o cały tydzień – ostatecznie zamieniając się w Cyber ​​​​Tydzień. Cyberponiedziałek to zawsze poniedziałek po Święcie Dziękczynienia, dlatego w tym roku wypada 28 listopada.

ZDNET przeszukał wczesne wyprzedaże w Cyberponiedziałek, aby znaleźć najlepsze oferty w tym roku:

Nasi eksperci podzielili również najlepsze oferty według sprzedawcy, marki i kategorii, które można zobaczyć poniżej.

Oferty w Cyber ​​​​poniedziałek według sprzedawców detalicznych

Oferty w Cyber ​​​​poniedziałek według marki

Oferty w Cyber ​​​​poniedziałek według kategorii

Oto niektóre z najtańszych ofert, jakie do tej pory znaleźliśmy:

Blog na żywo z ofertami w Cyber ​​​​poniedziałek

Na koniec, jeśli chcesz zobaczyć najnowsze oferty Cyber ​​​​poniedziałku wcześniej, gdy spadają:

READ  San Francisco pozywa Oakland, aby uniemożliwiło mu zmianę nazwy lotniska