Polska zgarnęła Late Leveler w towarzyskim remisie ze Szkocją

Polska zmierzy się ze Szwecją w finale mundialu 29 marca. (zdjęcie z AP)

Christoph Biotech wyrównał cztery minuty z rzutu karnego

• Reuters
  • Ostatnio zaktualizowany:25 marca 2022, 09:21 IST
  • Podążaj za nami:

Po remisie 1:1 w towarzyskim meczu w czwartek Polak Christoph Biotech wykorzystał karę za doliczony czas gry po golu po główce Kierana Tyrneya ze Szkocji. Po tym, jak gospodarze zdominowali pierwszą połowę, Tyrney skierował rzut wolny Johna McKina w 68. minucie, aby dać Szkocji prowadzenie, ale nie zdołał go przełamać.

Napastnik Fiorentiny Biotech wyrównał cztery minuty przed czasem w rzutach karnych po błędzie Grand Honley w pierwszym meczu Polski pod wodzą byłego trenera Legii Warszawa Czesława Michniewicza.

FIFA zgodziła się na mecz towarzyski z prośbą Ukrainy o przełożenie półfinału rozgrywek mundialu ze Szkocją po okupacji Rosji. Mecz ma się odbyć w czerwcu.

Polska zmierzy się ze Szwecją w finale play-off Mistrzostw Świata 29 marca, po tym, jak Rosja została zawieszona w międzynarodowej piłce nożnej po inwazji na Ukrainę i otrzymała ciasto do następnej rundy.

Czytaj wszystko Ostatnie wiadomości , Z ostatniej chwili I Aktualizacje na żywo na temat wojny ukraińsko-rosyjskiej Tutaj.